Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
By.TRabZonLu™ 7t cihazında android 11 de diag port açabilen var mı.Ne yaptıysam olmadı usb driver hatası veriyor.

Telegram grubunda bir arkadaş buldum Qr kod ile diag açmam gerektiğini söyler kendisi ücret mukabilinde yardımcı oluyormuş

umarım sadece betaya has birşeydir bu..açığı komple kapamamışlardır..yoksa işimiz yaş..qr oluşturmakda birşey yok yöntemi öğrensek 2dklık iş de yöntemi öğrenemezsek sürekli ücret vermek de koyar adama bir zaman sonra :)

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
By.TRabZonLu™ hocam dediklerinizi harfiyen uyguluyorum. hiç bir sıkıntı ile karşılaşmıyorum. ama bir türlü aktif olmuyor. volte aktifleştirmek için mesaj attığımda yada online işlemler menüsünden açmaya çalıştığımda ise cihazınız volte uyumlu değildir diyor. Acaba imeiler lenovo k1 olarak görünüyo sorgulama da, onun için mi. Cihaz 8t 11.0.6.8KB05AA Hat Türk telekom

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
By.TRabZonLu™ hocam dediklerinizi harfiyen uyguluyorum. hiç bir sıkıntı ile karşılaşmıyorum. ama bir türlü aktif olmuyor. volte aktifleştirmek için mesaj attığımda yada online işlemler menüsünden açmaya çalıştığımda ise cihazınız volte uyumlu değildir diyor. Acaba imeiler lenovo k1 olarak görünüyo sorgulama da, onun için mi. Cihaz 8t 11.0.6.8KB05AA Hat Türk telekom

Türk Telekom bu konuda biraz uyuz malesef
Kartı volte uyumlu bir telefona takıp volte ayarlarını aktifleyin. Kart Bi 5 dk dursun cihazda. Sonra kendi cihazınıza takın ve ilk sayfadaki yönergeleri uygulayın. Sorunsuz aktif olması gerek. Aynı adımları vowifi için de uygulayın

gkhnylmz8991

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
mi 10t pro
Konular
3
Türk Telekom bu konuda biraz uyuz malesef
Kartı volte uyumlu bir telefona takıp volte ayarlarını aktifleyin. Kart Bi 5 dk dursun cihazda. Sonra kendi cihazınıza takın ve ilk sayfadaki yönergeleri uygulayın. Sorunsuz aktif olması gerek. Aynı adımları vowifi için de uygulayın
Deneyeceğim. Teşekkür ederim.

niiks345

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nikhil
Cihazım
Oneplus 7 pro
Konular
0
Get qmi connection not ready, please use usb driver version 1.00.32 or later and fix the connection before using pdc tool when try to select the device in pdc tool. Device is oneplus 7 pro with android 11.

kıtlamasugar

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 T
Konular
0
merhabalar mi 10 Tkullanıyorum imei atıldı cihaza hindistan rom yüklü butonlardan açıyorum ama işleve geçmiyor note 8 pro vardı onda çalışıyordu hatla ilgili
Wifiye bağlıyken normal arama yaptığınızda ilk anda kablosuz çağrı yaziyorsa vowifi çalışıyordur hocam, tabiki volte acarken vowifi de actiysaniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Pixel cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bi problem olduğunu düşünmüyorum sizce nedir hocam *?

niiks345

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nikhil
Cihazım
Oneplus 7 pro
Konular
0
Get qmi connection not ready, please use usb driver version 1.00.32 or later and fix the connection before using pdc tool when try to select the device in pdc tool. Device is oneplus 7 pro with android 11.
Qmi bağlantısı hazır değil, lütfen usb sürücüsünün 1.00.32 sürümünü kullanın ve pdc aracında cihazı seçmeye çalışırken pdc aracını kullanmadan önce bağlantıyı düzeltin. Cihaz, android 11 ile oneplus 7 pro

casper1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selman
Cihazım
oneplus 8t
Konular
0
Merhabalar, bu yöntem 8t telefonumda s
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar, bu yöntem 8t telefonumda sorunsuzca çalışıyor. Şöyle bir sorunum var Netflix sertifikası L3 görünüyor ve SD çözünürlükte izleyebiliyorsun. Chazım Rootlu değil, tek yaptığım işlem buradaki volte ve vowifi yi etkinleştirme. Burada bahsedilen yöntemden dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirmiyim ya da bunu nasıl çözebiliriz. Bilgilendirme için şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
Qmi bağlantısı hazır değil, lütfen usb sürücüsünün 1.00.32 sürümünü kullanın ve pdc aracında cihazı seçmeye çalışırken pdc aracını kullanmadan önce bağlantıyı düzeltin. Cihaz, android 11 ile oneplus 7 pro
internette QUD.WIN.1.1 Installer-10037.3 Setup dosyasını bulup yüklerseniz. çalışır, daha önce yüklediğiniz varsa kaldırıp yeni versiyonu yükleyin

Üst Alt