Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
internette QUD.WIN.1.1 Installer-10037.3 Setup dosyasını bulup yüklerseniz. çalışır, daha önce yüklediğiniz varsa kaldırıp yeni versiyonu yükleyin

hocam bu driver ile android 11 beta'da 7 serisinde port açılmıyordu. sorun düzeldi mi.

acemimerakli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
mi5
Konular
2
hocam bu driver ile android 11 beta'da 7 serisinde port açılmıyordu. sorun düzeldi mi.
bu dosya pdc'yi çalıştırmanızı sağlar. Ancak belirttiğiniz sorun OP'nin yaptığı kısıtlamalarla alakalı olabilir ve bu konuda bilgim yok.

Kingztanbul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tekin
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
0
bu dosya pdc'yi çalıştırmanızı sağlar. Ancak belirttiğiniz sorun OP'nin yaptığı kısıtlamalarla alakalı olabilir ve bu konuda bilgim yok.

tamamdır hocam teşekkür ediyorum deneyeceğim bakalım.

casper1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selman
Cihazım
oneplus 8t
Konular
0
Merhabalar, bu yöntem 8t telefonumda sorunsuzca çalışıyor. Şöyle bir sorunum var Netflix sertifikası L3 görünüyor ve SD çözünürlükte izleyebiliyorsun. Chazım Rootlu değil, tek yaptığım işlem buradaki volte ve vowifi yi etkinleştirme. Burada bahsedilen yöntemden dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirmiyim ya da bunu nasıl çözebiliriz. Bilgilendirme için şimdiden çok teşekkür ederim.

casper1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
selman
Cihazım
oneplus 8t
Konular
0
Kendi sorumun ceva
Merhabalar, bu yöntem 8t telefonumda sorunsuzca çalışıyor. Şöyle bir sorunum var Netflix sertifikası L3 görünüyor ve SD çözünürlükte izleyebiliyorsun. Chazım Rootlu değil, tek yaptığım işlem buradaki volte ve vowifi yi etkinleştirme. Burada bahsedilen yöntemden dolayı bu sorunu yaşıyor olabilirmiyim ya da bunu nasıl çözebiliriz. Bilgilendirme için şimdiden çok teşekkür ederim.
Kendi sorumun cevabını kendim buldum, aynı sorunu yaşayan olursa denesin, Netflix uygulamasının depolama alanı ve önbellek kısmını temizledim tekrar uygulamayı açtığımda düzeldi.

mydurmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
note 4
Konular
6
çince yazı gelince bilgisayar driveri kuramıyor.bu yüzden adb shell cihazı göremiyor ve telefonu restart atmamız gerekiyor.bunu nasıl çözebilirim.qualcomm driveri kurmuştum

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular