Rehber [Android 11/10] OnePlus Modelleri için VoLTE - VoWifi Aktif etme Rootsuz

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
8 ve 8 pro serileri android 11 ile port açılamadığı için android 11 güncellemesi ile demiştim zira bu gün malum işlem için android 10 a downgrade edip öyle işlemleri yapıp tekrar yükselttim ve tel sıfırlandığı için epey uğraştırdı 7 pro ve serisine son gelen güncelleme ile kapattıklarını duymuştum 8t serisinde direk port açılamadan geliyor malum işlemi yapanlar ya root layarak yapıyor yada bizim bilmediğimiz bir yöntem kullanıyor biri dese ki bunun root tan başka çaresi yok tmm her seferinde downgrade yapıp halledeceğiz ama ben çözümü olduğunu düşünüyorum
Hocam downgrade yaptıktan sonra, volte yi açık, tekrar yükselttiğinizde oldu mu? Yoksa android 10 da mı kaldınız?

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serhankocak

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhan
Cihazım
mi note 10 lite
Meslek
bilgi işlem
Konular
35
Hocam downgrade yaptıktan sonra, volte yi açık, tekrar yükselttiğinizde oldu mu? Yoksa android 10 da mı kaldınız?

Hocam volte için Android 10 a düşürmedim malum işlem için düşürdüm sonrada 11 de çözümünü bulup paylaştım çözümü volte içinde uygulayabilirsiniz

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Hocam volte için Android 10 a düşürmedim malum işlem için düşürdüm sonrada 11 de çözümünü bulup paylaştım çözümü volte içinde uygulayabilirsiniz
Ellerinize sağlık, deneyeceğim.

ozzami

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
19
Hocam denedüm 11 de ama pdc de cihazı görmüyor. Oneplus 8 pro cihaz

Üst Alt