Rom [Android 10] Redmi S2 Havoc-OS 3.0

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Hocam bizim telefon pek oyunluk Bir telefon değil grafiği ufak normal oyunlar oynuyorsan tüm romlar iyi sıkıntı çıkartmaz. Ben bir tek pubgyi miuida oynuyorum vulkan grafikten dolayı rec aldığımda aşırı kasma durumu pek olmuyor ama takılmalar oluyor oda fpsden dolayı. Yani demem o ki ben 100 küsür rom kurmuşumdur telefona zaten hepsi de neredeyse aosp romlardı. A11 de derpfesti çok sevdim systemless oneplus launcher ve oneplus saat telefon gibi uygulamalar kurarak baya güzel olduydu. Android 10da ise oyun için önerebileceğim en iyi aosp rom ise nusantara os idi. Miuitr romuda oyunda baya iyi abhix ve diğer miui portları pek iyi değil bence. Şuan oyun oynamıyorum gcam ve hız için miuitr romunu kullanıyorum ve batarya konusunda da çok iyi.
Peki hocam anladım redmi s2 için Kernel önerirmisiniz yapmalı mıyım? yapmamali mıyım?

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Peki hocam anladım redmi s2 için Kernel önerirmisiniz yapmalı mıyım? yapmamali mıyım?
Hocam birde crdroidi denediniz mi çok stabil rom diyorlar oyun içinde denediyseniz hangi gapps paketi ile kurdunuz acaba

Eno1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Logan kernel birde mikasa kernel. Bu kerneller android 12de çalışmıyor android 10 ve 11 için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam birde crdroidi denediniz mi çok stabil rom diyorlar oyun içinde denediyseniz hangi gapps paketi ile kurdunuz acaba

crdroid unoffical ve ufak tefek bugları olan bir rom çok kullanmaım açıkcası. Ben bütün aosp romlarda nikgaps basic kullanırım

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Logan kernel birde mikasa kernel. Bu kerneller android 12de çalışmıyor android 10 ve 11 için.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

crdroid unoffical ve ufak tefek bugları olan bir rom çok kullanmaım açıkcası. Ben bütün aosp romlarda nikgaps basic kullanırım
Suan Evo 5.3e döndüm hocam. Nusantara ayarlar menüsünü falan pek benlik değildi onun dışında oyun performansı iyi olan varmıdır? Android sürümü farketme(bu arada android sürümüne deginmisken android 10 mu yoksa android 11 mi daha iyi oyun performansı verir hocam

Eno1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Suan Evo 5.3e döndüm hocam. Nusantara ayarlar menüsünü falan pek benlik değildi onun dışında oyun performansı iyi olan varmıdır? Android sürümü farketme(bu arada android sürümüne deginmisken android 10 mu yoksa android 11 mi daha iyi oyun performansı verir h

Suan Evo 5.3e döndüm hocam. Nusantara ayarlar menüsünü falan pek benlik değildi onun dışında oyun performansı iyi olan varmıdır? Android sürümü farketme(bu arada android sürümüne deginmisken android 10 mu yoksa android 11 mi daha iyi oyun performansı verir hocam
Pixel experience veya pixel extended de deneyebilirsiniz bu romlar zaten gappslı. Android 11 bir tık daha iyi gibi oyunlarda.

İhsan Taha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan Taha
Cihazım
Redmi s2
Konular
18
Pixel experience veya pixel extended de deneyebilirsiniz bu romlar zaten gappslı. Android 11 bir tık daha iyi gibi oyunlarda.
Pixelin hangi romunu tercih edersiniz hocam?
Pixel experience
Pixel experience plus
PixelPlusui
PixelOs
Bunların arasında oyun performans farkı varmıdır veya batarya performansı?
Siz olsanız hangisini seçerdiniz/onerirdiniz

Son düzenleme:

Eno1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Pixelin hangi romunu tercih edersiniz hocam?
Pixel experience
Pixel experience plus
PixelPlusui
PixelOs
Bunların arasında oyun performans farkı varmıdır veya batarya performansı?
Siz olsanız hangisini seçerdiniz/onerirdiniz
Pixel plus ve pixel experience plus ikisi arasından birazcık kişiselleştirme içinse pixel plus sadelik içinse pixel experience plus

Üst Alt