Rom [Android 10] Redmi S2 Havoc-OS 3.0

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Diğer android 10 romları denediniz mi acaba? Lineage gibi bilindik geliştiricilerin romları da var.Bir de halâ kullanıyor musunuz,kullanıyorsanız bir problemle karşılaştınız mı?

Eno1940

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi s2
Konular
5
Diğer android 10 romları denediniz mi acaba? Lineage gibi bilindik geliştiricilerin romları da var.Bir de halâ kullanıyor musunuz,kullanıyorsanız bir problemle karşılaştınız mı?
Bütün android 9 ve android 10 romlarını kullandım. Zaten çok sayıda rom var çoğu aynı stabilitede şuan pixysos android 10 son çıkan güncellemeyi kullanıyorum bütün büyük hatalar giderildi. Rom aşırı stabil ve aşırı iyi. Android 9 rom artık çıkartmıyorlar android 10 çıkarıyorlar. Sana tavsiye edebileceğim 2 rom var evolutiox v3.69 ve pixysos v3.0.3 romu bu iki rom stabilite ve hız olarak bayağı iyi. Yalnız evolutionx romunda USB tethering ve bazı görünür buglar hala çalışmıyor ama magisk ile fixleyebiliyorsunuz.

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
Bütün android 9 ve android 10 romlarını kullandım. Zaten çok sayıda rom var çoğu aynı stabilitede şuan pixysos android 10 son çıkan güncellemeyi kullanıyorum bütün büyük hatalar giderildi. Rom aşırı stabil ve aşırı iyi. Android 9 rom artık çıkartmıyorlar android 10 çıkarıyorlar. Sana tavsiye edebileceğim 2 rom var evolutiox v3.69 ve pixysos v3.0.3 romu bu iki rom stabilite ve hız olarak bayağı iyi. Yalnız evolutionx romunda USB tethering ve bazı görünür buglar hala çalışmıyor ama magisk ile fixleyebiliyorsunuz.
Pixys romu yükledim şu an için sıkıntı yok ama tam ekran kullanma hareketlerini bulamadım nedense.Sanal butonlardan da nefret ediyorum zaten.3.parti uygulamalar da miui romdaki kadar iyi çalışmıyor bana göre, umarım birşeyler bulurum bunun için, önerin için teşekkürler

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
41
Hocam sizce havacos mu evolution x mi?

Global Kullanıcı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
İyi günler hocam ben redmi S2 cihazıma havoc-os rom kurmak istiyorum mümkün mü ve TWRP kullanmayı falan bilmiyorum öğrenebilir miyim

akinkaradagg

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Akın
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
4
İyi günler hocam ben redmi S2 cihazıma havoc-os rom kurmak istiyorum mümkün mü ve TWRP kullanmayı falan bilmiyorum öğrenebilir miyim
Kesinlikle öğrenebilirsiniz.Benimde ilk xiomi telefonum bu.Bundan önce sürekli samsung kullandım ve onlara gözüm kapalı root,rom atardım ama xiaomi'de bootlader fastboot falan devreye girince bi ürkmüştüm.Adımları iyi anlatılmış bir sitede gereken şeyleri eksiksiz uygularsanız çok kolay olduğunu görürsünüz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ben kuramadım bir türlü twrp hata veriyor
Evet benimde başıma geldi bir ara error 7 miydi neydi sayısını tam hatırlamadığım bir hata alıyordum sürekli.Çok can sıkıcı bir durum gerçekten.Galiba twrpden dolayı bir hataydı,bir kaç tane twrp denedikten sonra olmuştu.

Global Kullanıcı

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Kesinlikle öğrenebilirsiniz.Benimde ilk xiomi telefonum bu.Bundan önce sürekli samsung kullandım ve onlara gözüm kapalı root,rom atardım ama xiaomi'de bootlader fastboot falan devreye girince bi ürkmüştüm.Adımları iyi anlatılmış bir sitede gereken şeyleri eksiksiz uygularsanız çok kolay olduğunu görürsünüz.

Evet benimde başıma geldi bir ara error 7 miydi neydi sayısını tam hatırlamadığım bir hata alıyordum sürekli.Çok can sıkıcı bir durum gerçekten.Galiba twrpden dolayı bir hataydı,bir kaç tane twrp denedikten sonra olmuştu.
Teşekkür ederim çok karışık anlatıyorlar sıfırdan öğrenmem gerekiyor angel~~

gurkan4525

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gürkan Sevim
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
41

Hocam ben hata aldım twrp de ne yaparsam yapıyım telefonumu da fazla zorlamak istemedim sizin kullandığınız twrpnin linkini paylaşabilir misiniz?

Üst Alt