Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro - v11.0.2.0 QGGEUXM - EEA (Avrupa) Kararlı İndirme Bağlantısı

chronicmaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
Yüklendi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-03-13-45-57-190_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-03-03-13-45-57-190_com.android.settings.jpg
    160,4 KB · Görüntüleme: 91

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Denemedim ama MiUiPro takımın ın
hocam yardımların için çok tşk ederim. yukarıda verdiğin adb dosyyası ile de denedim... vbmeta .img flash yaptığım halde twrp kurdum yinede. recoveryi moduna geçmedi.. hayır anlamadığım orjinal recovery de açmıyor. normal mi... tuş kombinasyonlarını mı yalnış yapıyorum acaba... acemi gibi oldum.. ses + power redmi logosu geldiğinde power bırakıp ses basılı tutmaya devam ediyorum... birde twrp flashlayınca komut ile recovery başlatamıyormuyuz ? fastboot reboot recovery gibi ? bir komut yokmu

var ama çalışmıyor dostum recovery flashladıktan sonra

ses arttırma tuşu ve güç açma tuşu ile kendin kapatıcaksın sonra telefon kapanınca ses arttırma tuşuna basılı tutarak güç butonuna bas

SrknTsln

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
9
Arkadaşlar android 10 ile gelen yeni özellikleri nasıl öğrenebilirim? Böylw böyle bir başlık var mıydı?

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Arkadaşlar android 10 ile gelen yeni özellikleri nasıl öğrenebilirim? Böylw böyle bir başlık var mıydı?

Türkiye kullanıcıları için sadece temel sistem güncellemesi ve birde animasyon hareketleri

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
v11.0.2.0 Değişiklikleri

Sistem
● Android 10 tabanlı kararlı MIUI
● Android Güvenlik Düzeltme Eki Şubat 2020'ye güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.
Güvenlik
● Optimizasyon: Hindistan için yerelleştirilmiş ödeme güvenliği simgesi

SrknTsln

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
9
Neden sadece sistem güncellemesi aldık? Android 10 ile gelen yeni özellikler dark mode, ultra battery saver ne zaman gelecek? ya da gelecek mi?

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
Neden sadece sistem güncellemesi aldık? Android 10 ile gelen yeni özellikler dark mode, ultra battery saver ne zaman gelecek? ya da gelecek mi?

Sen miui kullanıyorsun zaten sende bunlar 9 sürümünden beri var, o bahsettiklerin Pixel telefonlar için dostum

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
yaa arkadaşlar ben şimdi flash all yaptım.. 11.0.6 kurdum, o yüklüydü bilgisayarda... şuan telefon açıldı. sistem güncelle bölümünden güncellemeleri kontrol et diyorum. güncelleme yok diyor... bu nasıl iştir yaa.. o kadar uygulama ayarlarda çöpe gidiyor yeminle...

byercanx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
yaa arkadaşlar ben şimdi flash all yaptım.. 11.0.6 kurdum, o yüklüydü bilgisayarda... şuan telefon açıldı. sistem güncelle bölümünden güncellemeleri kontrol et diyorum. güncelleme yok diyor... bu nasıl iştir yaa.. o kadar uygulama ayarlarda çöpe gidiyor yeminle...

Dostum güncelleme Global değil 11.0.6 ile gelmez sen international Global kurmuşsun, bu EUGlobal

sadecebiri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
elife e7
Konular
14
Dostum güncelleme Global değil 11.0.6 ile gelmez sen international Global kurmuşsun, bu EUGlobal
yorumu yaptıktan sonra jeton düştü ama neyse.. saol şimdi eu rom indirip flash yapayım...
o değilde.. android 10 geçtikten sonra twrp yükleyip root atamazsak o zaman ayvayı yedik :) costum rom da kuramadım... onun için de başlık açtım ama yardımcı olan çıkmadı.

Üst Alt