Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.1.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 471
  • Görüntüleme 54K

bro55ther

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
m
Cihazım
Samsung
Konular
2
Pil sorunu biraz düzeltilmiş.
Performans biraz artırılmış hissettiriyor.
Ayrıca netflix sorunu da çözülmüş.
Ben beta tester olduğum için ufak tefek takılmalar oluyor daha yeni beta tabiki de olabiliyor ama stabil sürümde düzelebilir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Beta tester hesabı olmayanlar bu linkten girip kayıt olabilir.

Ben linkten kayıt yaptım da tester olup olmadığımı nasıl anlayacağım yardımcı olursanız sevinirim
:) Teşekkürler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Ben linkten kayıt yaptım da tester olup olmadığımı nasıl anlayacağım yardımcı olursanız sevinirim
:) Teşekkürler.
Recovery dosyayı indirin bigodata felan yazanı. Sonra güncelleme yerine girip sağ üst taraftan paket seç dedikten sonra indirdiğiniz zip dosyasını seçin uyarı çıkmaz yüklemeye hazırım der ise beta kullanıcı olarak kabul edilmissiniz demektir.

Not: Ben 1 ay önce başvuru yaptım halen kabul edilmedi. Muhtemelen sizinki de kabul edilmemiştir

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Recovery dosyayı indirin bigodata felan yazanı. Sonra güncelleme yerine girip sağ üst taraftan paket seç dedikten sonra indirdiğiniz zip dosyasını seçin uyarı çıkmaz yüklemeye hazırım der ise beta kullanıcı olarak kabul edilmissiniz demektir.

Not: Ben 1 ay önce başvuru yaptım halen kabul edilmedi. Muhtemelen sizinki de kabul edilmemiştir
Beta tester başvuruları kapandı diye bir yerde okumuştum. Ben de yaklaşık 2 ay önce başvurmuştum denemek için, kabul olmadı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Benim başvurumda kabul olmamış yaklaşık 2 ay önce başvurmuştum. Şuan beta tester dolu olduğu için kabul etmiyormuş. Çıkan oldukça sıra ile alıyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
ROM içindeki tip bilgisini değiştirerek telefonun stabil olarak algılamasını sağlayabilirmiyiz ?

ROM içindeki tip bilgisini değiştirerek telefonun stabil olarak algılamasını sağlayabilirmiyiz ?
Bu konu hakkındaki incelemelerim ve çalışmalarım başladı. Başarılı olursa link vereceğim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

Silinen üye 107783

Guest
Otadan ne zaman gelecek acaba? Ve Netflix HD olduysa eğer tekrar mı indiriyoruz?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87

Bu konu hakkındaki incelemelerim ve çalışmalarım başladı. Başarılı olursa link vereceğim :)
maalesef tip dosyalarını değiştirmek yüksek hard brick riski oluşturuyor, simulasyon yaparak denedim bu yüzden kendi cihazımada yüklemedim sizlerlede paylaşmıyorum en iyisi stabil beklemek

Üst Alt