Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

lawyer25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi 9tPro
Konular
0
Biraz önce kurulumunu yaptım. Gayet sorunsuz duruyor. Klavye sorunu yok.
Ayrıca sormak istediğim bir sorum var. Bunu K20Pro değilde Mi 9T Pro Nasıl yapabiliriz? Yani ismini değiştiremez miyiz?
Bu adresteki dosyayı indirip twrp den flashladiginiz zaman açılışta mi logosu gelir artık.

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Bu adresteki dosyayı indirip twrp den flashladiginiz zaman açılışta mi logosu gelir artık.
Peki isim? Yani cihaz adı mesela bankacılık uygulamasında k20 pro yazıyor onu değiştirmek istiyorum.

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Peki isim? Yani cihaz adı mesela bankacılık uygulamasında k20 pro yazıyor onu değiştirmek istiyorum.
Bunun için miui mix rom kullanabilirsiniz hocam bildiğin eu tabanlı ismi 9t pro bide logolar mix logosu falan birde twrpden patch bulursanız düzelir yoksa bı zararı yok onun yazmasinda

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Bunun için miui mix rom kullanabilirsiniz hocam bildiğin eu tabanlı ismi 9t pro bide logolar mix logosu falan birde twrpden patch bulursanız düzelir yoksa bı zararı yok onun yazmasinda
Peşine konusunu açmışsın hocam bildirim geldi sağolasın. Bunu yarın sileyim o zaman onu yükleyeyim. Peki sana zahmet eğer kullanıyorsan bu romu taa en başta unlocked ekranında yani kernelde redmi yazıyor mu onu da merak ettim kusura bakmayasın.

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Peşine konusunu açmışsın hocam bildirim geldi sağolasın. Bunu yarın sileyim o zaman onu yükleyeyim. Peki sana zahmet eğer kullanıyorsan bu romu taa en başta unlocked ekranında yani kernelde redmi yazıyor mu onu da merak ettim kusura bakmayasın.
Şuan konuyu silmeye uğraşıyorum hocam ama bulamadım :D ocaktan kalma konusu varmışti o kadar baktım ama göremedim ben yardım amaçlı paylastim ama bazı şeyler zoruma gitti xda da bile bu kadar anlatım yok yani neyse olmadı üyeliği silerim mi yaziyordu hocam açılırken de mmx logosu vardı ama şuan rom değiştirdim geri döneceğim tam hatrlayamadim

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Şuan konuyu silmeye uğraşıyorum hocam ama bulamadım :D ocaktan kalma konusu varmışti o kadar baktım ama göremedim ben yardım amaçlı paylastim ama bazı şeyler zoruma gitti xda da bile bu kadar anlatım yok yani neyse olmadı üyeliği silerim mi yaziyordu hocam açılırken de mmx logosu vardı ama şuan rom değiştirdim geri döneceğim tam hatrlayamadim
Silme üyeliği nereye gidiyorsun. Yorgan yakmaya bu kadar müsait olma, hemen çözülmek bizlere göre değil, sorun yok. :)

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Burada buldum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Beta. Yalnız harbi sağlam. Tam istediğim formatta, ama eu ya göre 200 mb fazlası var nedense miuimix rom paketinin. Bunun sebebi sizce ne olabilir. Bir de açılış animasyonunu stock yapabilirsek eğer daha rom kurmam bu telefona. Şu an eu 1.7 deyim baya memnunum siz düşünün.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burada buldum
Beta. Yalnız harbi sağlam. Tam istediğim formatta, ama eu ya göre 200 mb fazlası var nedense miuimix rom paketinin. Bunun sebebi sizce ne olabilir. Bir de açılış animasyonunu stock yapabilirsek eğer daha rom kurmam bu telefona. Şu an eu 1.7 deyim baya memnunum siz düşünün.
zimba

zimba

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sefa
Cihazım
K20pro
Meslek
Makine Müh.
Konular
5
Burada buldum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

zimba
Hiç stock yapmakla uğraşmadım fakat boot.img uyumlu bulursan düzelir biraz araştırmak lazım birde fazla olmasına aldirma Google hizmetleri en iyi çalışan rom bana göre play hizmetleri falan çok hızlı güncelleniyor ama kendinin ota desteği yok manuel hep

adamhakli

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
adam
Cihazım
mi 9t pro
Konular
4
Hiç stock yapmakla uğraşmadım fakat boot.img uyumlu bulursan düzelir biraz araştırmak lazım birde fazla olmasına aldirma Google hizmetleri en iyi çalışan rom bana göre play hizmetleri falan çok hızlı güncelleniyor ama kendinin ota desteği yok manuel hep
Sorun değil. 6 ayda bir güncellerim yada hiç güncellemem bende.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Ea beta var foto işleniyor yazıyor sd 855 kullanıyor işlemci.. Neden böyle yapıyor sizce?

Üst Alt