Rom [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.6.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 24
  • Görüntüleme 3K

gurhan_safa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Xiaomi Pocophon
Konular
0
Bazi hatlar bazi yerlerde cekmiyor bu sorunu baska bir hatta gec
Zaten Türk Telekom dan Turkcell e geçiş yapmıştım bu sorun başladıktan sonra. Sorun Turkcell'de de devam ediyor

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Güncelleme yalan oldu galiba.

rizaun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rıza
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
Bölge Çin olarak geldi. Değiştirmeye izin vermiyor. Çözümü var mı acaba?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Bölge Çin olarak geldi. Değiştirmeye izin vermiyor. Çözümü var mı acaba?

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Cevap için özellikle hızlı cevap için çok teşekkür ederim. Telefonu guncelledi

Cevabınız özellikle hızlı geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim. Ancak telefondaki şebeke sorunu devam ediyor. Evdeyim şu an şehir merkezinde , şebeke yok. Sorun ne olabilir?
4G frekansları genelde kötü hava koşullarında, yeni yapılarda, kalın duvar tarzı engellerde kesilir. Evinizde 3G'yi aktif edin. üzerinden bulunduğunuz alanın kapsama haritasını kontrol edin. Telefonda da dsb, asu oranlarıyla eşleştirebilirsiniz.

Murat_Kazanli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Demir Çelik Kaynak
Konular
2
Ota İndirme Bağlantısı.
- V11.0.4.0 QEJMIXM Romunda olanlar, aşağıdaki Ota bağlantısını kullanarak Güncelleyici üzerinden geçiş yapabilirler.

İyi de arkadaşım bunu nasıl kuracağız?! Eskisi "zip dosyası seçin" kısmı Yok. Ne yapacağız? Veya buna geçmeden 11.0.04 e geçtikten sonra olan bazı sorunları nasıl çözebiliriz?? Sorunlar şöyle

1_ WinRAR gibi uygulamalarda parola korumalı WinRAR veya zip dosyalarının parolalarını kopyala yapıştır yapabilmek için basılı tutulduğu zaman öyle bir seçenek çıkmıyor. Ve Google klavyenin en üst kısmında bulunan kopyalanan son 5 veriyi gösteren satır görünmüyor. Yani parola korumalı WinRAR veya zip dosyası için hiçbir şekilde kopyala yapıştır yapamıyorum.

Önceden hiçbir uygulama kendiliğinden kapanmıyordu. Bu güncellemeden sonra bazı uygulamalar da özellikle mesaj yazılabilir veya karakter girilebilir klavye kullanılan kısımlara girdiğimde uygulama kapanıyor. Mesela Duolingo uygulaması, Unbordered uygulaması

Bu duruma acil çözüm üretebilirsen sevinirim. Ey arkadaşım

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
İyi de arkadaşım bunu nasıl kuracağız?! Eskisi "zip dosyası seçin" kısmı Yok. Ne yapacağız? Veya buna geçmeden 11.0.04 e geçtikten sonra olan bazı sorunları nasıl çözebiliriz?? Sorunlar şöyle

1_ WinRAR gibi uygulamalarda parola korumalı WinRAR veya zip dosyalarının parolalarını kopyala yapıştır yapabilmek için basılı tutulduğu zaman öyle bir seçenek çıkmıyor. Ve Google klavyenin en üst kısmında bulunan kopyalanan son 5 veriyi gösteren satır görünmüyor. Yani parola korumalı WinRAR veya zip dosyası için hiçbir şekilde kopyala yapıştır yapamıyorum.

Önceden hiçbir uygulama kendiliğinden kapanmıyordu. Bu güncellemeden sonra bazı uygulamalar da özellikle mesaj yazılabilir veya karakter girilebilir klavye kullanılan kısımlara girdiğimde uygulama kapanıyor. Mesela Duolingo uygulaması, Unbordered uygulaması

Bu duruma acil çözüm üretebilirsen sevinirim. Ey arkadaşım
Öncelikle üslubunuza biraz daha dikkat edersiniz daha mutlu olacağız. Sonuçta telefonu hocamız üretmemiş. Sadece size yöntem öneriyor
Zip dosyası seçin kısmı çıkmıyor ise güncelleyici yerindeki 11'e 10 kere basın ek ayarlar açılır.
Diğer sorunların çözümünü bilmiyorum. Pocophone kullanmıyorum çünkü. Bir de bu güncellemeyi paylaşan adminler, arkadaşlar güncellemesini paylaştıkları telefonu kullanmıyor çoğunlukla sadece yeni bir güncelleme çıktığında o guncellemenin linkini ve nasıl guncelleyeceginizi yazarlar

batliatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bahadır
Cihazım
pocophone
Konular
0
Ota İndirme Bağlantısı.
- V11.0.4.0 QEJMIXM Romunda olanlar, aşağıdaki Ota bağlantısını kullanarak Güncelleyici üzerinden geçiş yapabilirler.

Hocam biraz acamiyim de. Bu gösterdiğiniz romu kullanıyor telefonum. Sizin attığınız bağlantıdan indirmeyi yaptım devamını nasıl halledeceğim.

Sezer35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sezer
Cihazım
Pocophone F1
Konular
1
WhatsApp ta görüntü konuşmada mikrofon sesi karşı tarafa bozuk gidiyor. Duzeltilemeyen hata devam ediyor. Pubg mobile ayni sorun var.

Üst Alt