Güncelleme [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı Android 10 V11.0.4.0 QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Güncellemeden memnun kalmadım. Özellikle Android System Webview denen şey kasmalara sebep veriyor. Konum uygulaması GPS açmadan artık konum tespit etmiyor. Ekran açıkkken şarj su gibi akıyor. Neyse haftasonu bir hard reset atayım, olmazsa bir önceki sürüme geri dönüş.
Android System WebView olmazsa bir yerlere giriş yapamazsın gerekli bir şey şöyle yaparsın başka WrbView kurarsın

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Dokunmatik Iyi Mi Hocam?
Yüklemeli Miyiz? Sen Oyun Konusunda Bilgilisin Benim Gibi O Yuzden Sana Soruyorum Hocam :)
Baya fark etti bende birde sicaklik cozulse fll ayar 60 fps tas gibi olucak cok minik oluyor oda nadiren dokunmatik

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Baya fark etti bende birde sicaklik cozulse fll ayar 60 fps tas gibi olucak cok minik oluyor oda nadiren dokunmatik
Hocam Güncelledim Çentik Açık Oynadım Ve Bir Problem Yoktu Bu Akşam Daha İyi Denerim

erdienise

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
erdi
Cihazım
note 5
Konular
2
hocam bu güncelleme ile halen dokunmatik tam olarak düzelmemiş arada algılama problemi oluyor.

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
güncelleme ile ekran sürem baya azaldı aynı sorunu yaşayan var mı

m.murat2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
Öğrenci
Konular
17
güncelleme ile ekran sürem baya azaldı aynı sorunu yaşayan var mı
Benim ekran süremde değişiklik olmamıştı ama şöyle bişey oldu benim kullandığım bazı ekstra özellikler vardı mesela ekranı çıft tıklayarak açma çift tıklayarak kapatma tek el modu gibi bunları kapattıktan sonra 6-6buçuk saat olan ekran sürem 8 saatlere kadar çıktı. Belki sizin de artar bi deneyin bence.

Furkanbarbar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkna
Cihazım
Pocophone f1
Konular
8
Benim ekran süremde değişiklik olmamıştı ama şöyle bişey oldu benim kullandığım bazı ekstra özellikler vardı mesela ekranı çıft tıklayarak açma çift tıklayarak kapatma tek el modu gibi bunları kapattıktan sonra 6-6buçuk saat olan ekran sürem 8 saatlere kadar çıktı. Belki sizin de artar bi deneyin bence.
Onlarin o kadar etliyecegini dusunmuyorum cunku 5 saate yakin ekran suresi onceden 8di benimde o ozellikler acikken

Üst Alt