Güncelleme [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı Android 10 V11.0.4.0 QEJMIXM İndirme Bağlantıları

BHeRDuSH

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
0
Merhaba. Arkadaşlar cuma günü akşam üstü bana Miui 11 Android 10 kararlı güncellemesi gelmişti. Vaktim olmadığı için indirmemiştim. Cumartesi günü güncellemeye girdim ama yeni bir güncelleme yok yazıyordu. Acaba geri mi çektiler.

Tworule

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuğrul
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pocophone F1 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 QEJMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Not: Şuanlık beta deneme sürecinde olabilir bu durumda yalnızca tester hesabına sahip olan kişiler yükleyebilir.

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;
Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Ben daha güncel birşey var mı diye girdim fakat daha önceki sürüm çıktı şuan 11.0.5.0 kullanıyorum ve güncelleyeli 3-4 ay dan fazla oldu belki de daha fazladır tam hatırlayamadım. Farklı ülkeden aldığım için herhalde

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
An itibariyle indirip kuruyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-04-13-33-07-181_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-02-04-13-33-07-181_com.android.updater.jpg
    230,1 KB · Görüntüleme: 31

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Pubgde sicaklik sorunu devam ediyor 60fps de 60derece oluyor cpu dokunmatik sorunu baya duzelmis ama gozlenlerim bu simdilik 50dereceye raziyiz duy sesimizi xiaomi en dusuk ayarlarda. Birde bu

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba. Arkadaşlar cuma günü akşam üstü bana Miui 11 Android 10 kararlı güncellemesi gelmişti. Vaktim olmadığı için indirmemiştim. Cumartesi günü güncellemeye girdim ama yeni bir güncelleme yok yazıyordu. Acaba geri mi çektiler.
indir kur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pubgde sicaklik sorunu devam ediyor 60fps de 60derece oluyor cpu dokunmatik sorunu baya duzelmis ama gozlenlerim bu simdilik 50dereceye raziyiz duy sesimizi xiaomi en dusuk ayarlarda. Birde bu
Full ayar yani oyle boyle degil ac acabildigin kadar yuksek ayarda deatmach modunda giriyorum fakat 40 derece telefon rom ya da kernel kaynakli olabilir

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
indir kur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Full ayar yani oyle boyle degil ac acabildigin kadar yuksek ayarda deatmach modunda giriyorum fakat 40 derece telefon rom ya da kernel kaynakli olabilir
Hangi programla bakiyorsun bu arada yazilimi nasil temiz bir sekilde bastan kurabilirim hocam bilgim yok hic

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Hangi programla bakiyorsun bu arada yazilimi nasil temiz bir sekilde bastan kurabilirim hocam bilgim yok hic
Dereceye oyundayken Kernel Managere girip bakmistim , sıfır soyle kurabilirsin Mi Flash ile kurabilirsin

muratteas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
pocophone f1
Konular
0
Güncellemeden memnun kalmadım. Özellikle Android System Webview denen şey kasmalara sebep veriyor. Konum uygulaması GPS açmadan artık konum tespit etmiyor. Ekran açıkkken şarj su gibi akıyor. Neyse haftasonu bir hard reset atayım, olmazsa bir önceki sürüme geri dönüş.

Orf3e

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Pocophone f1
Konular
17
Güncellemeden memnun kalmadım. Özellikle Android System Webview denen şey kasmalara sebep veriyor. Konum uygulaması GPS açmadan artık konum tespit etmiyor. Ekran açıkkken şarj su gibi akıyor. Neyse haftasonu bir hard reset atayım, olmazsa bir önceki sürüme geri dönüş.
Yükleyip reset attim sarj bir tik iyi gibi ama esas onemli duzeltme dokunmatikteki iyilesme olmus su gibi akiyor neredeyse birde isinma sorunu vardi telefon hard resetten sonra bosta 30 derece pubg 60fpsde 55 60 arasi bu korkutsada elde hissedilmiyor ve asmiyor

OlcayDere

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Olcay
Cihazım
Pocophone F1
Konular
10
Yükleyip reset attim sarj bir tik iyi gibi ama esas onemli duzeltme dokunmatikteki iyilesme olmus su gibi akiyor neredeyse birde isinma sorunu vardi telefon hard resetten sonra bosta 30 derece pubg 60fpsde 55 60 arasi bu korkutsada elde hissedilmiyor ve asmiyor
Dokunmatik Iyi Mi Hocam?
Yüklemeli Miyiz? Sen Oyun Konusunda Bilgilisin Benim Gibi O Yuzden Sana Soruyorum Hocam :)

Üst Alt