Rom [Android 10] [MIUI12] Mi Note 10 / Mi Note 10 Pro - CC9 Pro Masik ™ X 16.1 / 14.0 / 13.1 / 13.2 / 13.3 Rom

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Bildirim tonunu kontrol eder misin. Bazen bildirim tonu seçili oluyor ancak yeniden secmezsen ses çıkmıyor. Farklı bir zil sesi deneyin.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Bildirim tonunu kontrol eder misin. Bazen bildirim tonu seçili oluyor ancak yeniden secmezsen ses çıkmıyor. Farklı bir zil sesi deneyin.
denedim abi yapılacak herşeyi rom çok hoşuma gitti o yüzden 3 kez temiz kurulum yaptım yine yok yine yok.. vazgeçtim

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
uygulamaya basılı tutarak uygulama bilgisini açtıktan sonra bildirim bölümünden değiştirmeyi denedinizmi?

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
uygulamaya basılı tutarak uygulama bilgisini açtıktan sonra bildirim bölümünden değiştirmeyi denedinizmi?
Evet bu şekilde denenebilecek her şeyi denedim hatta 2. kez sıfırdan temiz kurulum yaptım ama nafile. mecburen vazgeçtim

cadoky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulaş çolaker
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Arkadaşlar romda bir şarj sorunu mu var? Su gibi gidiyor resmen normalde aldığım ekran süresinin 2 saat altında almaya başladım. Bi ayarı var mı?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Arkadaşlar romda bir şarj sorunu mu var? Su gibi gidiyor resmen normalde aldığım ekran süresinin 2 saat altında almaya başladım. Bi ayarı var mı?
Son yüklediğiniz bir uygulama güncellemesi varsa kaldırın, son zamanlarda normal kurduğunuz bir uygulama varsa kaldırın öyle deneyin. Pil konusunda başarılı bir romdur, hızlı tüketmesi normal değil.

cadoky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulaş çolaker
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Son yüklediğiniz bir uygulama güncellemesi varsa kaldırın, son zamanlarda normal kurduğunuz bir uygulama varsa kaldırın öyle deneyin. Pil konusunda başarılı bir romdur, hızlı tüketmesi normal değil.
ekstra bir şey kurmadım. Romu kurduğum andan itibaren şarjı resmen içiyor. En başarılı sürüm hangisi?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
ekstra bir şey kurmadım. Romu kurduğum andan itibaren şarjı resmen içiyor. En başarılı sürüm hangisi?
Pro olan sürüm en başarılı olan. Ben cihaza sahipken çok uzun bir süre onu kullanmıştım. Şu sıralar OneOs revaçta. Hemen hemen aynı hafiflikte ve daha güncel. Denemenizi tavsiye ederim.

cadoky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulaş çolaker
Cihazım
Mi Note 10
Konular
7
Pro olan sürüm en başarılı olan. Ben cihaza sahipken çok uzun bir süre onu kullanmıştım. Şu sıralar OneOs revaçta. Hemen hemen aynı hafiflikte ve daha güncel. Denemenizi tavsiye ederim.
tamamdır deneyeceğim çok teşekkürler

evrim706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vevr
Cihazım
mi note 3
Konular
3
Bu romda MIUI orijinal ikonları nasıl getirebilirim? Konudaki link kırık ve internette başka bulamadım

Üst Alt