Rehber (Android 10 - MIUI 11) Viper4Android FX Kurulumu

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Yok olmuyor, dosyayı silip denedim, sonuna bak ekledim yine sürücü bulunamadı diyor. Yok mu bunun kesin bir çözümü?
***Şu an oldu, şöyle yaptım; önce bir şey silip değiştirmeden bootloopa düşürdüm, sonra twrpye alıp dosyayı sildim. Açıldığında hata vermedi.

Metink4n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Lenovo p2
Konular
1
Yok olmuyor, dosyayı silip denedim, sonuna bak ekledim yine sürücü bulunamadı diyor. Yok mu bunun kesin bir çözümü?
***Şu an oldu, şöyle yaptım; önce bir şey silip değiştirmeden bootloopa düşürdüm, sonra twrpye alıp dosyayı sildim. Açıldığında hata vermedi.
o zaman busybox suruculerini kur tekrar dene marketten busybox yazıp indire bilirsiniz

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15
bymcs hocam acil yardım mi 8 se de kurmak isterken mi logosunda kaldı nasıl geri düzeltebilirim?

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
bymcs hocam acil yardım mi 8 se de kurmak isterken mi logosunda kaldı nasıl geri düzeltebilirim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yada magisk i kökten kaldırmak.

Metink4n

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Lenovo p2
Konular
1
twrp aç hocam gelişmiş dosya yoneticisi data adb modules orada viperfix vs bisi yazar onun için en altin bir ustundeki dosyayı silin duzelecektir .sh uzantilı

osman06090

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
gm 4g
Konular
11
Sürücü bulunamadı diyor bile de tekrar başlatsam dahi aynısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşın biri şey demiş bir kes bootlopa düşmesine izin verdim ardından ah uzantılı dosyayı sildim demiş. Ben de aynı şekilde yapayım derken cihaz açıldı uzantılı dosyayı silmeye gerek kalmadı

Son düzenleme:

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Arkadaşlar bende Mi 8 üzerinde nasıl yapabildim onu kısaca bahsedeyim. Konuda anlatılanları aynen yaptım ancak tekrar driver indirme hatası oluştu. Eğer böyle bir şey olursa tekrar driver kur deyin ve açılmadan yine TWRP'ye giriş yapın. TWRP'den dosya yöneticisine girin. "/data/adb/modules/Viper4AndroidFX" yolunu izleyin burada "post-fs-data.sh" dosyasını silin. Ekte verilen dosyayı indirip, aynı yola yapıştırın. Yeniden başlatın. Ben bu şekilde çözebildim.

Dosya :

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Mi8 miroom 11.0.6.0 stable sürümüne geçtim hiçbir şekilde yğkleyemiyorum. SELinuxu kurup viperı kuruyorum, yeniden başlatınca direkt bootloopa düşüyor :( Nasıl yapacağız bunu? Vipersız çok kötü telefonun sesi :(

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Arkadaşlar bende Mi 8 üzerinde nasıl yapabildim onu kısaca bahsedeyim. Konuda anlatılanları aynen yaptım ancak tekrar driver indirme hatası oluştu. Eğer böyle bir şey olursa tekrar driver kur deyin ve açılmadan yine TWRP'ye giriş yapın. TWRP'den dosya yöneticisine girin. "/data/adb/modules/Viper4AndroidFX" yolunu izleyin burada "post-fs-data.sh" dosyasını silin. Ekte verilen dosyayı indirip, aynı yola yapıştırın. Yeniden başlatın. Ben bu şekilde çözebildim.

Dosya :
Hocam bu şekilde yaptım fakat bu kez de sürücüler hatalı diyor çalışmıyor uygulama, çalışıyor ama bir etki etmiyor yani

Üst Alt