Rom [Android 10] Mi9 Global Kararlı v11.0.5.0 QFAMIXM İndirme Bağlantıları

• Konbuyu başlatan CraweL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 61
  • Görüntüleme 6K

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Twrp işlerinden anlamıyorum malesef. O yüzden konuyu hızlı inceleyip geçtim. Güncellersem imei gider anladığım kadarıyla. Bu imei gitmeden nasıl güncelleyebilirim. Twrp ile yapmam gerekiyorsa indirdiğim dosyayı twrp ile nasıl kuruyoruz ?

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam 3 wipe yapıp 11.4'ü tekrardan flashlıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam twrp ekranına atıyor şifre sormuyor dosyalar şifrelendi açılmadı cihaz

format data'nın yolu gözüktü :/

Mi 9'a güncelleme getirmesin artık xiaomi bnce bu kadar vasat yazılım olamaz kısa zamanda inş mi 10 tr'ye gelir beklemeden alıcam

Son düzenleme:

bykemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Ben bu olayı anlamadım yeni gelen vlog kamera modu güvenlik güncellemesi ile neden gider ya da neden orda bi bilgi yazmaz.İlla geri sürümmü dönmek lazım yoksa gelecek güncelleme de istemeden kaldırmışız deyip geri koyarlar mı bilemedim hangisini yapsam

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Ben bu olayı anlamadım yeni gelen vlog kamera modu güvenlik güncellemesi ile neden gider ya da neden orda bi bilgi yazmaz.İlla geri sürümmü dönmek lazım yoksa gelecek güncelleme de istemeden kaldırmışız deyip geri koyarlar mı bilemedim hangisini yapsam

hocam geri döneyim derken dönemedim sıfırlamadan format data yaptım geri döndüm kafam rahat şimdi ama sıfırdan telefondaki uygulamar felan ayarlamak uğraştırdı daha 18 şubatta atmıştım format data xiaomi'ye güvenip güncellemem bundan sonra önce yorumlara bakarım

zaten 11.4 sürümünde discord'da ses yankı yapma hatası geçişlerde animasyon hatası ve galeri uygulamasında video kasma hatası var 11.5'de hiç biri düzelmemiş üstüne vlog modu kalkmış yani sağlam sürüm yok global'de 11.4'le idare ediyorum

bykemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
0
hocam geri döneyim derken dönemedim sıfırlamadan format data yaptım geri döndüm kafam rahat şimdi ama sıfırdan telefondaki uygulamar felan ayarlamak uğraştırdı daha 18 şubatta atmıştım format data xiaomi'ye güvenip güncellemem bundan sonra önce yorumlara bakarım

zaten 11.4 sürümünde discord'da ses yankı yapma hatası geçişlerde animasyon hatası ve galeri uygulamasında video kasma hatası var 11.5'de hiç biri düzelmemiş üstüne vlog modu kalkmış yani sağlam sürüm yok global'de 11.4'le idare ediyorum

Bir anda yükledim boşluğuma geldi :) gidip önce bu okumak gerekiyordu bu da bize bi tecrübe oldu bir daha asla yüklemem böyle birde ya bu xioami ne saçma bi güncelleme sistemi var bu güncelleme yolluyor 1 olan hata 5 oluyor birde istenmeyen değişiklikler sanki koca şirket iki tane adam ayarlayamamış şu güncelleme işine bakacak ilk defa xioami markası kullanıyorum ama gördüğüm şeyler hayret ettirecek cinsten galeriden çektiğin fotoya geçemezsin o düzelir doğru düzgün video izleyemizsin hoppp daha o düzelmeden bu güncelleme gelir daha bunları halletmeden daha var olanları da alır gider bizde güncelleoiğimizle böyle yapmasaydık der kalırız.. Düşündürücü neyse :) akıl işi değil salladım şimdilik

mhur@d

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 9
Konular
10
Hat safhada apple karsitiyim ama bir apple bir samsung kolay olunmuyor demekki, xiaomi 1 duzeltip 5 bozuyor 3 verip 10 alıyor üzerine koya koya gidemiyor

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Bir anda yükledim boşluğuma geldi :) gidip önce bu okumak gerekiyordu bu da bize bi tecrübe oldu bir daha asla yüklemem böyle birde ya bu xioami ne saçma bi güncelleme sistemi var bu güncelleme yolluyor 1 olan hata 5 oluyor birde istenmeyen değişiklikler sanki koca şirket iki tane adam ayarlayamamış şu güncelleme işine bakacak ilk defa xioami markası kullanıyorum ama gördüğüm şeyler hayret ettirecek cinsten galeriden çektiğin fotoya geçemezsin o düzelir doğru düzgün video izleyemizsin hoppp daha o düzelmeden bu güncelleme gelir daha bunları halletmeden daha var olanları da alır gider bizde güncelleoiğimizle böyle yapmasaydık der kalırız.. Düşündürücü neyse :) akıl işi değil salladım şimdilik

hocam zamanında mi 8 alıcaktım stabil diye fakat sonra yurt dışı fiyatları nerdeyse mi 9 fiyatına olunca dedim yeni amiral gemisini alalım fakat 5 ay oldu alalı tek sorunu ilk'te ois olmamasıydı neyse dedim geçtim, MIUI 10.2'de çok muhteşemdi telefon tek sorunu onda kamerada video çekerken birinin yüzüne yaklaştırdığında kasma yapıyor olmasıydı o sorun düzelmiş olsa MIUI 10.2'den çıkmazdım MIUI 11 gelmesiyle hatalar bitmek bilmiyor güncelleme ile dahada çoğalıyor, şu 5 ay içinde telefon beni bıktırdı xiaomi markasından saçma sapan sorunlar hatalar ardı ardına geldi bitmek bilmiyor dediğiniz gibi doğru düzgün güncelleme gelmiyor, gelen güncelleme 1 hata gidiyor 5-6 hata geliyor ardından bi güncelleme daha yayınlanıyor hiç bi hata gitmemiş başka hatalar daha gelmiş yani kısacası xiaomi o kadar çok model çıkarıyorki bir önceki modeli fazla takmıyor

yani aslında sorun Mi 9 değil içindeki yazılım böyle bi cihaz'ı bıktırıyor'ya xiaomi daha ne diyeyim

bide ben biraz takıntılıyım bi hata gördüm mü o hata gidene kadar rahat edemiyorum şimdi malesef görünürde 3 hata var idare ediyorum başka çare yok

bu yüzden haziran aylarında vs mi 10 tr gelirse yurt dışı fiyatı 3.5k civarı olursa direk alıcam

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Son düzenleme:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Geri getirmenin bir yolu var aslında. Root dosya yöneticisi kullanarak 11.0.4.0 sürümündeki system/priv-app/ dizinindeki miuicamera klasörünü yeni sürümdeki aynı dizine yükleyip miuicamera klasöründeki apk dosyasına rw- r-- r-- izinleri verip cihazı yeniden başlatıp ardından kamera uygulamasını bir kere kullanıp sonra işlem öncesinde kopyalayacağınız orijinal sürümün kendi klasörünü aynı işlemler ile tekrar attığınızda Vlog sürümünü sorunsuz kullanabilirsiniz.

geri döndüm hocam bide o kadar uğraşamazdım bi mod için yinede teşekkürler :)

bykemre

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Geri getirmenin bir yolu var aslında. Root dosya yöneticisi kullanarak 11.0.4.0 sürümündeki system/priv-app/ dizinindeki miuicamera klasörünü yeni sürümdeki aynı dizine yükleyip miuicamera klasöründeki apk dosyasına rw- r-- r-- izinleri verip cihazı yeniden başlatıp ardından kamera uygulamasını bir kere kullanıp sonra işlem öncesinde kopyalayacağınız orijinal sürümün kendi klasörünü aynı işlemler ile tekrar attığınızda Vlog sürümünü sorunsuz kullanabilirsiniz.

Rootlu olmayan nasıl yapacak ?

Üst Alt