Rom [Android 10] Mi9 Avrupa EEA Kararlı 11.0.7.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
hocam bu cevabınıza istinaden yazıyorum. 11.0.5 versionundayım. 11.0.6 a geçip sonra da 11.0.7 e geçmek istiyorum. olur ya pro mod bende de çalışmadı, rootlamdan geri dönme ihtimalim var mı acaba ?(otadan geri dönüş olur mu?) direkt 11.0.5 den 11.0.7 e geçersem problem olur mu?
Güncelleyici üzerinden sürüm düşürme yapamazsınız hocam.

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Güncelleyici üzerinden sürüm düşürme yapamazsınız hocam.
Anladım hocam, güncellemesi çekilmiş bir güncellemeyi kurmak pro mod uğruna büyük risk olacak benim için, belki yakında pro mod sorunu, galeri sorunu çözülmüş şekilde bir güncelleme yayınlayabilirler. Biraz daha bekleyeyim.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
dili türkçeden - english(united states)'e çevirdim, kameradan herhangi bir foto/video çektiğimde enteresan bir şekilde galeriye giriyor. eski fotoğraflar görünmemesine(kamera açıkken girilen galeride) rağmen yeni çektiğim fotoğraflar galeride görünüyor. telefonun bölgesini hindistan yapıp yeniden başlattığım da sistem uygulama güncellemeleri anında geldi, telefonu tekrar yeniden başlattım sistem güncellemesi geldi. güncellemeyi kurdum, dili türkçe'ye çevirince kameradan galeriye yine girmiyor, sürüm 11.0.6.0. güncelleme gelmeyen arkadaşlar bölge değişikliğiyle güncellemeyi alabilirler (11.0.6, alınabilinen son sürüm) 11.0.7 yi geri çekmişler sanırım resmi site de son sürüm 11.0.6 görünmekte.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
dili türkçeden - english(united states)'e çevirdim, kameradan herhangi bir foto/video çektiğimde enteresan bir şekilde galeriye giriyor. eski fotoğraflar görünmemesine(kamera açıkken girilen galeride) rağmen yeni çektiğim fotoğraflar galeride görünüyor. telefonun bölgesini hindistan yapıp yeniden başlattığım da sistem uygulama güncellemeleri anında geldi, telefonu tekrar yeniden başlattım sistem güncellemesi geldi. güncellemeyi kurdum, dili türkçe'ye çevirince kameradan galeriye yine girmiyor, sürüm 11.0.6.0. güncelleme gelmeyen arkadaşlar bölge değişikliğiyle güncellemeyi alabilirler (11.0.6, alınabilinen son sürüm) 11.0.7 yi geri çekmişler sanırım resmi site de son sürüm 11.0.6 görünmekte.

Sorun zaten 11.0.5.0 ve 11.0.6.0 sürümlerinde vardı. 11.0.7.0 fotoğraf önizleme sorununu çözdü fakat pro mod sorunu çıktı.

Aslında güncelleme tam olarak geri çekilmiyor. Her zaman böyle yapıyorlar. 1-2 gün güncellemeyi veriyorlar, oltaya gelenler hemen güncelliyor, sonra güncellemeyi çekiyorlar ve olacakları bekliyorlar. Yani güncellemeyi ilk dağıtıldığı gün yapanları test kullanıcısı olarak kullanıyorlar.

Son düzenleme:

Keep

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi 9
Konular
6
Sorun zaten 11.0.5.0 ve 11.0.6.0 sürümlerinde vardı. 11.0.7.0 fotoğraf önizleme sorununu çözdü fakat pro mod sorunu çıktı.

Aslında güncelleme tam olarak geri çekilmiyor. Her zaman böyle yapıyorlar. 1-2güncellemeyi veriyorlar, oltaya gelenler hemen güncelliyor, sonra güncellemeyi çekiyorlar ve olacakları bekliyorlar. Yani güncellemeyi ilk dağıtıldığı gün yapanları test kullanıcısı olarak kullanıyorlar.

çok saçma, valla ben senelerdir jailbreaklı iphone kullanıyordum artık bir değişim gerektiği için mi 9 çıktığında aldım. telefondan acaip memnunum ama bir çok uygulama da problem var ve bu sistemsel malesef. umarım yazılıma özen gösterirler

MANLiKEMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adam
Cihazım
sweet
Konular
5
Global 11.0.4.0 rom'u kurun galeri ve kamera sorunu yok.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Community den bir Geribildirim yetkilisi bu hatanın onaylandığını ve en kısa sürede çözüleceğini yazmış. Tabi en kısa süre 3 ay mı alır 4 ay mı olur bilmiyorum. Bu arda bu hata bazı kişilerde 11.0.4.0 sürümünde de yaşanıyormuş.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

mahseer898

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahser
Cihazım
Mi6
Konular
3
bu sürüm tekrar ota dan verildi mi ?

Üst Alt