Rom [Android 10] Mi9 Avrupa EEA Kararlı 11.0.7.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Yani denilecek çok bir şey kalmadı , ama bir yanımda saydırıyor içinden.

Bir firma düşünün, sabit her güncelemede yeni bir sorun çıkartıyor. Üstelik bu serfi kinde tam bir ahmaklık görüyorum. Kamera uygulamasının önizleme sorunu çözüldü ama yeni bir soru ekledin aynı uygulamaya. Pro mod çalışmıyor.

Resmi forumlarınada yazdım arkadaşlar konuya destek olun da bir 4-5 ay daha beklemeyelim bu sorun için.

Salih34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Yani denilecek çok bir şey kalmadı , ama bir yanımda saydırıyor içinden.

Bir firma düşünün, sabit her güncelemede yeni bir sorun çıkartıyor. Üstelik bu serfi kinde tam bir ahmaklık görüyorum. Kamera uygulamasının önizleme sorunu çözüldü ama yeni bir soru ekledin aynı uygulamaya. Pro mod çalışmıyor.

Resmi forumlarınada yazdım arkadaşlar konuya destek olun da bir 4-5 ay daha beklemeyelim bu sorun için.
Eea'da dediğiniz gibi ama 11.0.4.0'da bu sorun yokmuş

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
CraweL hocam Twrp yedeğinden geri 11.0.6.0 sürüme dönsem bir sıkıntı olur mu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eea'da dediğiniz gibi ama 11.0.4.0'da bu sorun yokmuş

Onda da başka sorun çıkar hocam, şaşırmadım. Hatta Xiaomi'nin bu güncellemelerdeki yaratıcı güncellemelerine hayret kalıyorum sadece.

Tek bir güncellemede de bir şeyi düzeltirken diğerini bozmasalar da görsek ölmeden önce.

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Evet bu kamera sorunu da önceki gibi sadece Türkçe dilinde mevcut. İngilizce Pro mod çalışıyor. Hatta kabaca gördüğüm kadarıyla bazı güncellemeler yapılmış. Bir açıklama sayfası eklenmiş tuşların, özelliklerin kullanımını anlatan fakat çince.

Neyse bu sorunu Xiaomi den önce bir önceki sorunda olduğu gibi By.TRabZonLu™ hocanın vakti varsa çözer ve bizi bir dertten daha kurtarabilir.
Sorun bemzer bir sorun hocam, Kamera uygulamasında ve Türkçe dilinde. :$<3

Son düzenleme:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bir icraat gösteeirler mi bilmiyorum ama Global forumdan Bug Hunter Team diye bir yetkili denk geldi. Log kayıtlarını falan istedi, gönderdim bakalım bir dönüş olacak mı. Sanmıyorum ama neyse.

En azından önceki hatada Türkiye bölüm moderatörleri gibi Çin beta rom'umda düzeltildi cevabı vermedi bana. Dedim çin beta da Türkçe dil yok, dolayısıyla böyle bir sorumda yok neyi düzelttiler bunlar. Ayrıca ben Global kullanıyorum, çin betada düzelen şeyin bana ne fadası var. Belki o arkadaş da buralarda dadır, bu halen ne konuşuyor demesin. haha--

Salih34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Evet bu kamera sorunu da önceki gibi sadece Türkçe dilinde mevcut. İngilizce, Fransız vs. gibi diğer dillerde Pro mod çalışıyor. Hatta kabaca gördüğüm kadarıyla bazı güncellemeler yapılmış. Bir açıklama sayfası eklenmiş tuşların, özelliklerin kullanımını anlatan fakat çince.

Neyse bu sorunu Xiaomi den önce bir önceki sorunda olduğu gibi By.TRabZonLu™ hocanın vakti varsa çözer ve bizi bir dertten daha kurtarabilir.
Hayır hocam yorumlara bakın birçok yabancı kullanıcı da aynı problemden bahsetmiş eea'daki pro mod hatasıyla ilgili. Mesela isveççede de aynı problem varmış

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Evet bu kamera sorunu da önceki gibi sadece Türkçe dilinde mevcut. İngilizce, Fransız vs. gibi diğer dillerde Pro mod çalışıyor. Hatta kabaca gördüğüm kadarıyla bazı güncellemeler yapılmış. Bir açıklama sayfası eklenmiş tuşların, özelliklerin kullanımını anlatan fakat çince.

hocam kameradan galeriye geçis sorunu düzeltilmesi için

Salih34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Salih
Cihazım
Mi 9
Konular
0