MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

Kurtadam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi8 6/128
Konular
26
İndirme bağlantısını göremedim yardımcı olacak var mı?

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Arkadaslar romu 9.9.3'ün üzerine kurdum, kucuk kasilmalar var gibi, ram 3.4gb kullaniyor rami temizlememe ragmen. Boyle bir sorunla karsilasan var mi? Temiz kurulum mu yapayim?

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Arkadaslar romu 9.9.3'ün üzerine kurdum, kucuk kasilmalar var gibi, ram 3.4gb kullaniyor rami temizlememe ragmen. Boyle bir sorunla karsilasan var mi? Temiz kurulum mu yapayim?

Temiz kurulum her zaman bir miktar telefonu hızlandırır.

MetinS

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Mi 8 64Gb Siyah
Konular
8
Ben twrp üzerinden kurdum. Wipe 3 yaptım install ve ardından wipe/cache reboot ile sorunsuz kuruldu. Fakat kasılmalar ve donmalar oluyor. Tavsiyesi olan var mı? Sizce miui 10 9.9.3e geri mi dönmeliyim yoksa en azından 1 hafta idare edip yeni güncellemeyi mi beklemeliyim karar veremedim.

9.9.3 de Ram 3.9-4 gibi olurdu şimdi 3-3.2 civarında dolaşıyor.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Ben twrp üzerinden kurdum. Wipe 3 yaptım install ve ardından wipe/cache reboot ile sorunsuz kuruldu. Fakat kasılmalar ve donmalar oluyor. Tavsiyesi olan var mı? Sizce miui 10 9.9.3e geri mi dönmeliyim yoksa en azından 1 hafta idare edip yeni güncellemeyi mi beklemeliyim karar veremedim.

Hocam temiz kuruluma ragmen sizde de varsa demek ki romdan kaynakli bu. Benim icin katlanilabilecek bi seviyede su an, 1 hafta beklemeye deger gibi.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498

9.9.3 de Ram 3.9-4 gibi olurdu şimdi 3-3.2 civarında dolaşıyor.

Ram az olması kötü olduğu anlamına gelmez. Takılmalar olabilir miui11 ilk rom bir hafta daha bekleyin

Üst Alt