MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
20
yükleyeceğimde buglar var şimdiden sıfırlama yapmadık ondan mı acaba :) bildirim çubuğunda öğeler yok. tam ekran hareketleri çalışmıyor
Hocam temiz kurulum yapıp deneyin. Bu tarz büyük güncellemelerde temiz kurulum buglar için birebir

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Hocam temiz kurulum yapıp deneyin. Bu tarz büyük güncellemelerde temiz kurulum buglar için birebir
android 10 a geçişte bile sıfırlamamıştım. Komple herşeyi sıfırladım şimdi kuruyorum bakalım

yucellu96

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yücel
Cihazım
Xiaom Mi 8
Konular
13
türkçe dil mevcut mu hocam ?

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Sıfırlama yapmama rağmen bildirim çubuğunda wifi vs ayarlar yer almıyor. Sadece bildirimler görünüyor. Baya bakındım ayarlara ama bulamadım. Başka kurulum yapan var mı? Bu arada tam ekran hareketleri vs düzeldi sıfırlama yapınca.

Çentik durum çubuğu ayarlarında ( kontrol merkezini kullan ) aktifken hiçbirşey gelmiyor. İptal edince eski menü geliyor.

Son düzenleme:

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Sıfırlama yapmama rağmen bildirim çubuğunda wifi vs ayarlar yer almıyor. Sadece bildirimler görünüyor. Baya bakındım ayarlara ama bulamadım. Başka kurulum yapan var mı? Bu arada tam ekran hareketleri vs düzeldi sıfırlama yapınca.

Çentik durum çubuğu ayarlarında ( kontrol merkezini kullan ) aktifken hiçbirşey gelmiyor. İptal edince eski menü geliyor.
Çentik ve durum çubuğu ayarlarından kontrol merkezini kullan kısmını kapatın normal şekilde kullanın şimdilik.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son uygulamalar menüsünde uygulamalar gözükmüyor bendede.

M_aTRa_X

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
mi 13
Konular
0
Çentik ve durum çubuğu ayarlarından kontrol merkezini kullan kısmını kapatın normal şekilde kullanın şimdilik.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Son uygulamalar menüsünde uygulamalar gözükmüyor bendede.
sıfırlama yapmadan önce bende de görünmüyordu. Ayrıyetten en büyük problem tam ekran hareketleri çalışmıyordu. Sıfırlayınca düzeldi.

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16

soldan cekince bildirimler sagdan cekince kontrol paneli açılıyor solaksınız sanırım

Üst Alt