MIUI 11 [Android 10]MI 8 SE - Xiaomi.EU MIUI 11 v11.0.2.0 Stable İndirme Bağlantısı

şirinbabiş

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bilmem
Cihazım
mi8 se
Konular
0

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yani bu ne demek hocam,modem dosyası falan çok anlamıyorum
Mi 8 se bölümünde modem dosyası diye konu var hocam oraya girin ordan gerekli talimatları yapın. Rom format sonrası şebeke gitmesi ve yakınlık sensörü sorununuzu çözmüş olacaktır modem dosyası.

emay25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
huawei
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar, MI 8 SE MIUI 11 EU.Stable (Xiaomi.EU) güncellemesi çıkmıştır.

%100 Türkçedir.

İlk Kurulum:
TWRP açın, Wipe seçeneğinden "Format Data" seçeniğini onaylayın, gelen uyarıya "yes" yazıp onaylayın. Yoksa "Mi.com" yazısında kalırsınız.
Bilgisayara bağlayıp aşağıdaki bağlantısını verdiğim romu telefona kopyalayın ve Install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

Güncelleme için,
Romu cihazı indirin ya da kopyalayın ardından TWRP install menüsünden xiaomi.eu_multi_xxx.zip dosyasını bulup "Swipe to confirm flash" yazısını sağa doğru çekip kurulumu yapın, ardından Reboot diyerek yeniden başlatın.

SORUNSUZ MODEM DOSYASI

20 kere yükledim fastboottan çıkamadım hep fastbootta kalıyor ne lanet bir telefonmuş arkadaş ya.Allahtan almamışım arkadaşın cihaz ama lanet olsun

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
20 kere yükledim fastboottan çıkamadım hep fastbootta kalıyor ne lanet bir telefonmuş arkadaş ya.Allahtan almamışım arkadaşın cihaz ama lanet olsun
vbmeta mı ne vardı hocam onu kullanın

Emosis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
10
Şu an sorun yaşadığın rom da dahil olmak üzere onlarca kez tüm rom, kernel , recovery lerin tamamını denedim hatta bazılarını oynama yapıp denedim ama yaşadığınız bu sorunları hiç yaşamadım cihazda sıkıntı yok. Donanım sorunsuz.
Kendi kendine bozulanı duymadım henüz :)
Eğer bir geliştirici gibi cihaza müdahale ediyorsak öncesinde bazı olmazsa olmazları öğrenmek gerekir sorun yaşamamak için.

Yazılım atma sorunları konusunda da hata bizde global olmayan bir cihazı global olmayacağını bilerek aldık. Global değil ise geniş çapta ve uzun sürede destek görmüyor cihaz.
Bu da hepimizin kulağına küpe olsun.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
Şu an sorun yaşadığın rom da dahil olmak üzere onlarca kez tüm rom, kernel , recovery lerin tamamını denedim hatta bazılarını oynama yapıp denedim ama yaşadığınız bu sorunları hiç yaşamadım cihazda sıkıntı yok. Donanım sorunsuz.
Kendi kendine bozulanı duymadım henüz :)
Eğer bir geliştirici gibi cihaza müdahale ediyorsak öncesinde bazı olmazsa olmazları öğrenmek gerekir sorun yaşamamak için.

Yazılım atma sorunları konusunda da hata bizde global olmayan bir cihazı global olmayacağını bilerek aldık. Global değil ise geniş çapta ve uzun sürede destek görmüyor cihaz.
Bu da hepimizin kulağına küpe olsun.
aynı fikirdeyim mi 8 se alıp da yazılımdan şikayet edenleri anlayamıyorum cihazda zaten global rom yok bunu bilerek alıyorsanız sorunları da göze alacaksınız

Üst Alt