MIUI 11 [Android 10]MI 8 SE - Xiaomi.EU MIUI 11 v11.0.2.0 Stable İndirme Bağlantısı

Passenger04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Osman
Cihazım
Xiomi mi 8 se
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar toplaşın bakalım 4 şubatta yani bu son güncellemeden önce 4G hızı yerlerde görüyorsunuz yeni güncellemeden sonra tekrar test ettim sonuç ortada ve testlerin ikisede aynı ev aynı oda sizce neden böyle oldu?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve Bitlis rahvadayım şuan şehir merkezinden de uzakta.

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Arkadaşlar romu flashladıktan sonra sadece bu linkteki fw yi flashlayın. Başka bir şey flashlamanıza gerek yok. Bu linki konuya ekleyebilir misiniz? İnsanlar aramasın boş yere? Ben denedim her şey gayet stabil

Mahmut Koçyiğit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi MI 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Yeni çıkan V11.0.2.0 güncellemesini Android9 sürümünden gelerek temiz kurulum ile yaptım yani bir önceki android10 güncellemesinin üzerine kurmadım. Modem dosyasını omrfrkbyrk isimli kullanıcının konusundan aldım. Şebeke sorunu yok, portre modunu denedim yeşil kaydetme sorunu yok, arama yaptığımız ekranı karartan yakınlık sensörü de sorunsuz çalışıyor. Güncelleme henüz 7 8 saat önce çıktığından şarj hakkında yorum yapamam, iyi forumlar :)
Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
Portre modunda yeşil sorunu hala devam ediyor maalesef sensöre bakma fırsatı bulamadım şarj ise yine hızlı tükeniyor
İlk mesaja sorunsuz modem dosyası eklendi hocam.

Arkadaşlar toplaşın bakalım 4 şubatta yani bu son güncellemeden önce 4G hızı yerlerde görüyorsunuz yeni güncellemeden sonra tekrar test ettim sonuç ortada ve testlerin ikisede aynı ev aynı oda sizce neden böyle oldu?

Ve Bitlis rahvadayım şuan şehir merkezinden de uzakta.
İlk mesaja sorunsuz modem dosyası eklendi hocam. Flashlayip tekrar deneyin isterseniz.

Son düzenleme:

mersinyapici3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TC GamzeMersin Yapıcı
Konular
8
Fix kullanarak google camera kullanan arkadaşimiz varsa android 10 da deneyebilir mi?

Camera px 7.2

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Ben anlamadim en son surum 11.0.3.1 degil mi ? O cikali baya olmustu hatta miroom surumu de var

justwatchout

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
F2 Pro + MI8SE
Konular
0
Ben anlamadim en son surum 11.0.3.1 degil mi ? O cikali baya olmustu hatta miroom surumu de var
Hocam V11.0.3.0PEBCNXM olarak yazıyor yani android Pie 9 oluyor, bizim burada bahsettiğimiz ise android 10 tabanlı V11.0.2.0QEBCNXM sürümü ordaki koda baktığın zaman P ile başlıyorsa android9 sürümü, Q ile başlıyorsa android10 sürümü oluyor.

Fix kullanarak google camera kullanan arkadaşimiz varsa android 10 da deneyebilir mi?

Camera px 7.2

Valla android10a geçince fix flashlamaya korktum uyumsuz falan olur mu diye, sonra bi brick olsa uğraş da uğraş :D Şuan gcam bile kullanamıyorum, Konu hakkında bilgisi olan biri aydınlatırsa seviniriz, bizde deneriz :)

Son düzenleme:

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Hocam V11.0.3.0PEBCNXM olarak yazıyor yani android Pie 9 oluyor, bizim burada bahsettiğimiz ise android 10 tabanlı V11.0.2.0QEBCNXM sürümü ordaki koda baktığın zaman P ile başlıyorsa android9 sürümü, Q ile başlıyorsa android10 sürümü oluyor.

Valla android10a geçince fix flashlamaya korktum uyumsuz falan olur mu diye, sonra bi brick olsa uğraş da uğraş :D Şuan gcam bile kullanamıyorum, Konu hakkında bilgisi olan biri aydınlatırsa seviniriz, bizde deneriz :)
Daha önceki android 10 sürümlerinde ben forumda bulunan gcam bölümündeki hypercam ı kullanmıştım. Sonuçlar gayet tatmin ediciydi. Hypercam E4 + mi9se nin bazı configleriyle (bazı configlerde donma oluyor) deneyebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

HüseyinErkam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyinerkam
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
10
masik romdayım eğer pil konusunda iyi ise geçmeyi düşünüyorum bir de kullanan arkadaşlar varsa ekolayzır programları çalışıyor mu diye bakabilirmi veya viper4android (masik romda çalışmıyor)

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
Modem dosyası nasıl flaşlanıyor arkadaşlar ?

Üst Alt