Rom [Android 10.0][Redmi Note 8] Official PixelPlusUI Rom 04.05.2020

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam sizce havoc mu crdroid mi bu rom mu indirmeye başladım 80 kb ile iniyor drunk~~

Hocam, crDroid havoc os u solladı. Ota güncellemesi alması bakımından tabiki CrDroid. Cr droid tamamiyle aosp tasarımına sahip özelleştirmesi ise bol. Bu rom ise tamamen pixel deneyimi sunuyor. Pixelin üzerine eklentiler yardımıyla güzel bir görüntü sağlamışlar. Örnek resimde yok ama ses artırma görüntüsü kare değil ovalimsi bir görüntü olmuş. Çok tatlı geldi. Hız ve harekete yanıt vermesi de çok güzel. CrDroid ile bunu karşılaştırmak ise doğru olmaz :(

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Hocam, crDroid havoc os u solladı. Ota güncellemesi alması bakımından tabiki CrDroid. Cr droid tamamiyle aosp tasarımına sahip özelleştirmesi ise bol. Bu rom ise tamamen pixel deneyimi sunuyor. Pixelin üzerine eklentiler yardımıyla güzel bir görüntü sağlamışlar. Örnek resimde yok ama ses artırma görüntüsü kare değil ovalimsi bir görüntü olmuş. Çok tatlı geldi. Hız ve harekete yanıt vermesi de çok güzel. CrDroid ile bunu karşılaştırmak ise doğru olmaz :(
Anladım hocam bunu indirip bir deneyim ben eğer hala bu romdaysanız full seste cızırtı geliyor mu kontrol eder misiniz

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Pixel Experience nin neredeyse bütün versionlarını kullandım akıcılık konusunda hiç sıkıntı yaşamadım sizi bu rom da tutan ne oldu peki nesi ilginç diğerlerinden bahsedebilirseniz hem biz hem arkadaşlar bilgilendirilmiş olur bende indirdim de yüklemek için sizden gelecek güzel yorumları bekliyorum :)

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Redmi Note 8 ise hız ve hantallık bakımından diğer cihazlarla karşılaştırmam hocam. Pixel romlarını diğer cihazlarda hiç önermedim çünkü bir albenisi yok. Ama bu rom çok tatlı bir kaç dokunuş ile bizlere güzel görüntü sunmuş. Hele ki tam ekran hareketlerinde kasma donma yok, note 8 için şahane birşey. Batarya bakımından da çok iyi gördüm şimdiye kadar. Dediğim gibi konu note 8 ise diğer cihazların pixeliyle karşılaştırmam ama kendi pixel sürümlerine göre bu daha stabil ve hızlı.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Anladım hocam bunu indirip bir deneyim ben eğer hala bu romdaysanız full seste cızırtı geliyor mu kontrol eder misiniz
Hocam, işyerindeyim. Deneme şansım olursa dener size bilgi veririm.

aergun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergun
Cihazım
Redmi note 8
Konular
2
MİUİ 12 Beta bu hafta alacağız sanırım.O zamana kadar bekliyorum.İronsides hocam Redmi note 8 ile ilgili yardımcı yazılımlar listenize gerçi tek modele bağlı değil ama youtube vanced ile dolby eklenemez mi?

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
MİUİ 12 Beta bu hafta alacağız sanırım.O zamana kadar bekliyorum.İronsides hocam Redmi note 8 ile ilgili yardımcı yazılımlar listenize gerçi tek modele bağlı değil ama youtube vanced ile dolby eklenemez mi?
Hocam önce Android 10 un gelmesi lazım ben pek sanmıyorum ama umarım bu haftaya yetişir

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt