Rom [Android 10.0]MIUI 11 Beta Rom V.20.3.19 [ PORT ][Mi A2]

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Bir de ekran süresi ancak 3 saat gibi alınabiliyor var mıdır çözüm yolu yada en iyi güncel rom hangisidir?
ben bu romu bir süredir kullanıyorum, android10 tabanlı olması iyi tabiki ama şarj konusunda bana oldukça zayıf geldi, bu gece itibariyle tekrarda android 9 tabanlı miui 11 romuna geçtim, şarj konusunu test edeceğim, eğer bariz süre artışı sağlayamazsam bu roma geri dönerim

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
Ya bu rom başlı başına bi sorun ya da benim tel bozuk...zil sesi ara da bir aşırı cızırtıyla çalıyor, karanlık modda bazı uygulamaları yazıları okunmuyor, wifi kesilip bağlanıyor kendi kendine, kamera portre modu çalışmıyor stock rom da sorunlu custom rom da sorunlu.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

elci2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erol
Konular
1
Ya bu rom başlı başına bi sorun ya da benim tel bozuk...zil sesi ara da bir aşırı cızırtıyla çalıyor, karanlık modda bazı uygulamaları yazıları okunmuyor, wifi kesilip bağlanıyor kendi kendine, kamera portre modu çalışmıyor stock rom da sorunlu custom rom da sorunlu.

port rom olduğu için bence sorunlu oluyor havoc os 3.3 geçtim kesinlikle harika google camera da çok iyi iş çıkarıyor

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Redmi note 7 portu olması sebebiyle bazı bölümler verimsiz hocam :(

mevo4268

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mevlüt
Cihazım
XIAOMI MI A2
Konular
1
Hocam ben stock rom'dan custom roma'a geçmiştim saf Android sıkıcı gelmişti miui kurmuştum şuan ki romdan geçebilir miyim? Sorun olur mu?

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam ben stock rom'dan custom roma'a geçmiştim saf Android sıkıcı gelmişti miui kurmuştum şuan ki romdan geçebilir miyim? Sorun olur mu?

Hocam, miui kurmuştum derken ? hangi konudaki romu kurduğunuzu yazarsanız sevinirim. Cihazı mi6x yaptıysanız bu rom çalışmaz.

tugrul.gdkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuğrul
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Muhasebeci
Konular
50
a3 ün dengi cc9 var qfill ile dönüştürüp kurabilirsiniz yada geliştiriciler portlaması lazım yaparsa tabiki
hocam a3 un karsiligi cc9 değil cc9e dir. Cc9 mi 9 lite in çindeki.adı yanlis olmasin.Herseyi farkli cihazlarin

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
hocam a3 un karsiligi cc9 değil cc9e dir. Cc9 mi 9 lite in çindeki.adı yanlis olmasin.Herseyi farkli cihazlarin
1 harf hatası olmuş sorun yok a3 için port çıktı baya oldu 9 litenin romu olmaz yükleyemez zaten sorun yapma yanı :)

Kapkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiomi a2
Konular
4
Hocam bu konuda geçen en son sürümü
20.3.19
direkt kursam sorun olmaz demi ?

Kapkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
xiomi a2
Konular
4
Hocam elinize sağlık romda neredeyse hiç hata yok.Zil sesi cızırlıtı çalıyor birde kamerada portre modu çalışmıyor :)

Üst Alt