Diğer [Ana Konu] Mi8 Kayıt Hakkında

• Konbuyu başlatan 322503
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 215
  • Görüntüleme 19K

Hydrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar Murat
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
m1803e1a 860 varsa iletişime geçsin bende pasaportu olana ortak olacağım. arkadaşlar işlemi nasıl tamamladığınızı açıklarsanız ona göre bizde o yoldan devam edelim. saygılar. Bu şekilde hala dolandırılmaya çalışıyoruz nasıl yapıcaz bilemedik.
Aynen öyle kardeş akdenizos dolandırdı beni dikkat etsin diğer arkadaşlar

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4
tamam hocam bende onun yönlendirdiği arkadaşa para yatırıcaktım. allah razı olsun sayende bu bir kez daha dolandırılmaktan kurtuldum. Gerek yok Arkadaşım pasaportu olan varsa kayıt yapan yapıp bana verdiğim imeiyi atsın parasını ödiyim ödemediğimiz taktirdede heryere yazabilir adımızda kimliğimizde belli nedir kardeşim bir telefon kaydetcez diye lanet pasaporta 1000 lira para ödeyip bir imei kaydedemedik bukadarmı şerefsiz olmuş bu insanlar ayıp ya yazın arkadaşlar başkalarıda para yatırıp dolandırılan yazınki diğer arkadaşlara ışık olsun yazıktır. dolandırılmasınlar

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aynen öyle kardeş akdenizos dolandırdı beni dikkat etsin diğer arkadaşlar

Biraz daha detay verebilir misiniz?

akdenizos savunma hakkınızı kullanmanızı rica ediyorum, eğer kullanmak istemezseniz suçlamayı kabul etmişsiniz gibi işlem yapılacaktır.

Hydrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar Murat
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
cantara Bugün gün içinde akdenizos yine pasaport kaydı bahanesiyle DeePDe 'yi dolandırmaya çalışmış, benim foruma dolandırıcı oldugunu bildirmemden sonra DeePDe kendisine beni söylemiş, akdenizos da kendisini forum vb. platformlardan blocklamıştır.

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Kusura bakmayin agzimi acicam, Insanlar ne ara bu kadar "şeref yoksunu" oldu ?
3-5 kurus icin yaptiklarina bak. Yazik..
Allah akil fikir versin

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
cantara Bugün gün içinde akdenizos yine pasaport kaydı bahanesiyle DeePDe 'yi dolandırmaya çalışmış, benim foruma dolandırıcı oldugunu bildirmemden sonra DeePDe kendisine beni söylemiş, akdenizos da kendisini forum vb. platformlardan blocklamıştır.

Kendinin de foruma gelmesini bekleyelim hocam. Yarın savunma hakkını kullanmazsa gerekli yaptırımları uygulayalım.

Yazmıştım fakat özel mesajınızı ve whatsapp görüşmelerinizi okudum. Daha fazla kanıta gerek yok, başka arkadaşlarımızın da mağdur olmasının bir nebze olsun önüne geçebilmek için kendisini forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırıyor ve profiline uyarı ekliyorum. Eğer her hangi bir itirazı var ise iletisim@miuiturkiye.net adresine iletebilir.

Son düzenleme:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Akdenizos nikli arkadaş bana da yazmıştı pasaport kayıt için, ama bir alışverişimiz olmadı, ben akrabamdan buldum ve 2 imei de kayıt ettirdim şükürler olsun. Telefon defterini kapattım ben artık.

Hydrmrt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Haydar Murat
Cihazım
Mi 6x
Konular
3
Kendisinin ve benim para gönderdiğim şahısa ait elimde 2 adet TC kimlik numarası mevcut. Olay İzmir Emniyet Müdürlüğüne ve Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçlarına intikal etmiş, gerekli yasal işlem başlatılmıştır. cantara DeePDe akdenizos

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kendisinin ve benim para gönderdiğim şahısa ait elimde 2 adet TC kimlik numarası mevcut. Olay İzmir Emniyet Müdürlüğüne ve Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçlarına intikal etmiş, gerekli yasal işlem başlatılmıştır. cantara DeePDe akdenizos

İhityaç olması halinde IP adresleri de yetkili makamlara teslim edilecektir hocam. Çok geçmiş olsun...

DeePDe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi 8
Konular
4

Gün içerisindede akşamda Hydrmrt kardeşimle yaptığım görüşmelerde kendisine yardımcı olmak için kendi konuşma mesajlarımın ekran görüntülerini attım. sevgili cantara forumda çok aktif olmasakta kimliğimizi gizlemeden bizlerde konular açıp insanlara destek olmak istiyoruz malesef bu imei olayları ciddi maduriyetler yaşattı bu sitede agit sonkurt denen haysiyetsizde bir çok arkadaşımı dolandırmıştır bu kişilerin niklerinin altına dolandırıcı diye belirtilerse en azından insanlar isimlerini yazdığında madur olmaz yazık insanlar dolandırılmasına değil enayi yerine konulmayı içerliyor. burada 1 arkadaşımızın madur olmasını engellemek bile benim için önemli ilginiz için teşekkurler.

Üst Alt