Haber AN İHTİBARİ İLE ÖTV SONRASI XİAOMİ FİYATLARI (GÜNCEL) 2.05.19

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AndroKiller

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
s3 mini
Konular
42
1 Ay sonra telefon alacğım ve deli gibi araştırma içindeyim telefon almama 1 ay kala fiyatların artması hiç iyi olmadı bende üşenmedim ankarada yani oturduğum yerde 3 satıcı diğer illerdende yaklaşık 10 satıcı aradım ve fiyat hakkında bilgi aldım
sahibindendeki fiyatlara bakarak aradığınızda satıcı size genelde fiyatın arttığını ve güncellemeye fırsatları olmadığını söylüyorlar yani sahibinden sitesindeki fiyatların çoğu güncel değil

aradığım konuştuğum bir diğer satıcıda bana şunu dedi

''Bugün esnaf neye uğradığını şaşırdı fiyatlara ne yapacaklarını şaşırdılar telefonlarımız hiç susmuyor müşterilerimiz sürekli arıyor''

ÖTV SONRASI DEĞİŞEN FİYAT FARKI (fiyatlar okuduğunuz zamana göre değişiklik gösterebilir ÖTV sonrası öğrendiğim fiyatların ortalamasını belirttim)

Mi8 128 GB : ÖTV artmadan önce yaklaşık 2900 - 3000 TL gibi bir fiyata satılıyordu artık 3500- 3800 e kadar yükselmiş durumda 3500 e bulursanız iyi bulmuşsunuz şu zamanda hep 1-2 yer hariç çoğu aradığım yer 3600 civarı fiyat söyledi

Mİ8 Explorer Edition : ÖTV artmadan önce aşağı yukarı 3400-3900 TL gibi bir fiyattan satılıyordu şuanda aradığım yerlerin verdiği fiyat en fazla 4800 TL diyen oldu yaklaşık 4400-4800 TL

Mİ8SE : Pek bir değişiklik var gibi görünmüyor 1800 arasında 100 tl civarında bir zam almış

Umarım çok geçmeden düzelir bu gidişte telefon almak hayli zorlaşacak gibi duruyor.
Sanırım Xiaomi çok ucuz dediğimiz günlere veda etmemize az kaldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt