Rehber Amazfit Watch Bootloader Kilidini Açma

gekren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
12
Bende de

FAILED (remote: ED)
finished. total time: 0.108s

yazıyor ilerlemiyor.

StyxFALL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Merhaba, Amazfit Verge için Bootloader kilidini açmak istiyorum ancak Adb sürücülerini kurmama rağmen Huami Amazfit Tool uygulamasında No device found yazıyor ve cihazımı görmüyor. İşlemler hakkında bilgi verebilecek yardımcı olabilecek birisi var mı?

StyxFALL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğulcan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
0
Merhaba, Amazfit Verge için Bootloader kilidini açmak istiyorum ancak Adb sürücülerini kurmama rağmen Huami Amazfit Tool uygulamasında No device found yazıyor ve cihazımı görmüyor. İşlemler hakkında bilgi verebilecek yardımcı olabilecek birisi var mı?
Bir de sanırım kilidi açmak için kullanılan site (unlockamazfit.com) bundan sonra kullanılmayacakmış. Bu durumda kilidi açmak nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?

enginözçelik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
xperiz z1
Konular
0
hocam merhabalar amazfit GTR 47mm ile ilgili nasıl kilit açabilirim ve orijinal rom yükleyebilirim, yardımcı olabileceğiniz bir link var mıdır? Saat açılırken amazfit logosu geliyor ve titreyip tekrar kapatıp defalarca restart ediyor kendini bir türlü açılmıyor. Şimdiden çok teşekkür ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu konuyu inceyin ben bu araç ile hiç sıkıntı çekmeden hallettim.

Rehber - [PACE/STRATOS]Huami AMAZFIT Tool (Unlock|Rebooter|APK Installer|Mod Installer)

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[doublepost=1522418653,1522417818][/doublepost]
daha önce başvuru yapmışsanız ve kod gönderilmişse hemen açabilriz
ilk defa kodu öğrenip gönderecekseniz adım adım ilerleyelim
hocam bu başvuru amazfit GTR ile ilgili de aynı yere mi yapılıyor bir de kutusuz cihaz benimki seri numarasını bilmiyorum nasıl öğrenebilirim. Teşekkür ederim. Saati açınca amazfit logosu ekrana gelip titreyip kapanıyor ve sürekli restart ediyor kendini kesinlikle açılmıyor. Çaresiz kaldım yardım rica ediyorum.

Sperdo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mahmut
Cihazım
Amazfit verge
Konular
0
Arkadaşlar merhaba.Amazfit verge saate yüklediğim APK lari Tool in one programı ile kaldırdım.buyük ihtimalle sistem dosyasının birinide sildim sanırım. Şimdi saat açılmıyor launching apps ekranında kalıyor.nasıl çözülür bu yardımlarınızı bekliyorum..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun şu fastboot modunda iken aygıt yöneticisinde android 1.0 ünlemi var onu güncelleyemiyorum. Normal modda ADB device olarak görünüyor fakat yine bişey yapamıyorum. Bilgisayarımda falan Amazfit verge gözükmüyor. Ne yaptıysam çözemiyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210205_014243.jpg
    IMG_20210205_014243.jpg
    2,1 MB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20210205_014045.jpg
    IMG_20210205_014045.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 11

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Bir de sanırım kilidi açmak için kullanılan site (unlockamazfit.com) bundan sonra kullanılmayacakmış. Bu durumda kilidi açmak nasıl bir yol izlememiz gerekiyor?
Telegram botu üzerinden işliyor artık sistem

erkincankaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkin Erşan
Cihazım
Lenovo V. P1
Konular
0
rom yükledim, çok kolay bir şekilde. Teşekkür ederim. Ama cihazın içine girdiğimde dosya yükleyemiyorum. Watchface mesela ya da müzik dosyası. Bir sorun mu var yoksa ben mi yapamadım?

garucar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 9
Cihazım
Poco f1
Konular
0
bir haftadır bootloader kildini açmak için uğraşıyorum. bir türlü olmuyor saat(verge) FastBoot oluyor fastboot getvar all yazınca waiting for device
de kalıyor. bu işin bir püf noktasımı var

Üst Alt