Rom Amazfit STOCKfied ROM V.1.3.5 - 1.5 Multilanguage

HDCrew

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Acemi Üye
SMS Onaylı
Orta
Cihazım
Tapatalk
Yükleyenler nasıl yükledi bir türlü beceremedim. cihazı görmüyor gibi davranıyor program ve hata veriyor. nasıl üstesinden gelebiliriz?

tbd0647

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Murat
Cihazım
Mi max 64 gb
Öncelikle çok teşekkürler emeğinize sağlık. Ben Türkçeleştirdim. Yüzde yüz Türkçe olacak mı acaba? Hava durumuna tıkladığımda hata veriyor şu anda. Birde tarih formatı AY/GÜN/YIL yerine GÜN/AY/YIL yapılabilir mi acaba? saat temalarında SAT yerine CMT yazabilir mi? Teşekkür ederim. Saygılarımla.
[doublepost=1517989612,1517682059][/doublepost]Merhaba, saati Türkçe olarak bu romu yükleyerek kullanıyorum fakat bugün 1.3.6d güncellemesi gelmiş yapmaya çalıştığımda error alıyorum. Saate orijinal rom yükleyerek bu güncellemeyi alabilir miyim? Orijinal romu nasıl yukleyebilirim yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler ederim.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emrah
Cihazım
Mi 8
Meslek
IT Professional
Öncelikle çok teşekkürler emeğinize sağlık. Ben Türkçeleştirdim. Yüzde yüz Türkçe olacak mı acaba? Hava durumuna tıkladığımda hata veriyor şu anda. Birde tarih formatı AY/GÜN/YIL yerine GÜN/AY/YIL yapılabilir mi acaba? saat temalarında SAT yerine CMT yazabilir mi? Teşekkür ederim. Saygılarımla.
[doublepost=1517989612,1517682059][/doublepost]Merhaba, saati Türkçe olarak bu romu yükleyerek kullanıyorum fakat bugün 1.3.6d güncellemesi gelmiş yapmaya çalıştığımda error alıyorum. Saate orijinal rom yükleyerek bu güncellemeyi alabilir miyim? Orijinal romu nasıl yukleyebilirim yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler ederim.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
buraya bir göz gezdirin.

seran

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Serkan
Cihazım
Amazfit
Öncelikle çok teşekkürler emeğinize sağlık. Ben Türkçeleştirdim. Yüzde yüz Türkçe olacak mı acaba? Hava durumuna tıkladığımda hata veriyor şu anda. Birde tarih formatı AY/GÜN/YIL yerine GÜN/AY/YIL yapılabilir mi acaba? .
Bu format işi düzeltme nasıl oluyor acaba? Can sıkıcı bir durum ?

katin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
11 Mayıs 2014
Rom güzel fakat hava durumu widget inde güne tikladigimda hata veriyor. İngilizce olaninda hata Yok

beelink

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Faber
Cihazım
mi5x
Hocam romun tüekçeleşmesi telefon dili türkçeyken bluetooth kopması olmayacağı anlamına mı geliyor? Yani kopma sorununun nedeni saatte türkçe dil olmaması mıymış ?

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emrah
Cihazım
Mi 8
Meslek
IT Professional
Hocam romun tüekçeleşmesi telefon dili türkçeyken bluetooth kopması olmayacağı anlamına mı geliyor? Yani kopma sorununun nedeni saatte türkçe dil olmaması mıymış ?
Telefonda kullanılan dil farklılığından dolayı bluetooth bağlantısı kopma sorunu zaten son güncellemeler ile giderilmişti. Türkçeleştirme ile alakalı bir durum değil ;)

baskaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
çağdaş
Cihazım
xiaomi mi 6
Merhaba Arkadaşlar bugün amazfit saatimi aldım ve Türkçeleştirmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı kurulumunu nasıl gerçekleştireceğim 1.6 güncelleme yaptım ve yüklediğiniz programı indirdim saati bilgisayara bağlayıp nasıl ilerlemem gerekiyor?

daghan2000

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Dağhan
Cihazım
Mi note 3
Saatime 1.6 yı yükledim. Güncelleme geliyor fakat fotoğraftaki gibi hata veriyor. Yanlış birşey mi yapıyorum acaba?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt