Çözüldü Amazfit bip lite İspanyolca Oldu

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Koca şirketin saat yazılımına yanlış dil paketi yüklemesi dahi şaşırtmıyor beni zira mi8 ile biz bu absürtlüklere alıştık. Benim anlamadığım ve anlayamayacağım nokta ise şu;

Mi fit ile benim saatime, bana seçenek sunmadan neden zorla her yeni saat yazılımını otomatik olarak yüklüyor. Yahu ben belki 1.1.5 bip yazılımı beğendim ama son mi fit sürümünü kullanmak istiyorum. Niye zapt altına alıyorsun milleti. Yazılım varsa sor. De ki arkadaşım yeni bir amazfit bip yazılımı var yüklemek ister misin? Bu kadar basit ya. Atla deve değil ki? Nasıl bi yazılım departmanı var bu xiaominin aklım almıyor. Kurumsal şirket değil de tahtakalede merdiven altı ithalat ihracat şirketi sanki.

Ücretli notify uygulamasından 1.1.5 bip yazılımını yüklüyorum. Saat türkçe oluyor. Hop 10 saniye sonra mi fit ile zorla, bana sormadan tekrar kendi güncellemesini yapıyor. Böyle amatörlük, böyle işbilmezlik olmaz. Eski mi fit sürümüne dönmeyi "çözüldü" olarak kabul etmiyorum. Bu olsa olsa geçici bir çözümdür. Kaldı ki ios için hiçbir alternatif yok.

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Koca şirketin saat yazılımına yanlış dil paketi yüklemesi dahi şaşırtmıyor beni zira mi8 ile biz bu absürtlüklere alıştık. Benim anlamadığım ve anlayamayacağım nokta ise şu;

Mi fit ile benim saatime, bana seçenek sunmadan neden zorla her yeni saat yazılımını otomatik olarak yüklüyor. Yahu ben belki 1.1.5 bip yazılımı beğendim ama son mi fit sürümünü kullanmak istiyorum. Niye zapt altına alıyorsun milleti. Yazılım varsa sor. De ki arkadaşım yeni bir amazfit bip yazılımı var yüklemek ister misin? Bu kadar basit ya. Atla deve değil ki? Nasıl bi yazılım departmanı var bu xiaominin aklım almıyor. Kurumsal şirket değil de tahtakalede merdiven altı ithalat ihracat şirketi sanki.

Ücretli notify uygulamasından 1.1.5 bip yazılımını yüklüyorum. Saat türkçe oluyor. Hop 10 saniye sonra mi fit ile zorla, bana sormadan tekrar kendi güncellemesini yapıyor. Böyle amatörlük, böyle işbilmezlik olmaz. Eski mi fit sürümüne dönmeyi "çözüldü" olarak kabul etmiyorum. Bu olsa olsa geçici bir çözümdür. Kaldı ki ios için hiçbir alternatif yok.
Ağzınıza sağlık hocam duygularıma tercüman oldunuz giggle~~

nedimvtnsvr

Bursaspor
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Konular
28

Eski sürüme döndük dönünce de çözülmedi ki saat hala ispanyolca ve biz birazdan boğa güreşi izlemeye gidicez :))

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nedimvtnsvr

Bursaspor
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Konular
28
4.0.5 i Aptoide'den indirdim.Başka bir siteden indirdiğim 4.0.5 de sıkıntı yaşamıştım.Siz de bu neden olabilir mi? 4.0.6 da bende de menü yazıları yoktu fakat aktifdi.Bu sebepten 4.0.5 e geçtim.
Valla ben birkaç eski sürüm denedim. 4.0.5 e te sadece menü yazıları geri geldi ama hala saat ispanyolca devam ediyor resimli geri bildirim filan da yaptım. Herhalde beklemekten başka çaremiz yok xiaomi bu konuda sınıfta kaldı

att1967

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
TOLGA
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Aynısını ben de denedim. Türkçe yüklendi , ancak saat üzerinde menülerin içerikleri görükmedi. Komple yeniden silip yeni versiyonu yukledim.

sturkekul

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sami
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
Dr
Konular
0
Valla ben birkaç eski sürüm denedim. 4.0.5 e te sadece menü yazıları geri geldi ama hala saat ispanyolca devam ediyor resimli geri bildirim filan da yaptım. Herhalde beklemekten başka çaremiz yok xiaomi bu konuda sınıfta kaldı

4.0.5 teyken eşleştirmeyi sonlandırıp tekrar eşleştirme yapıp denediniz mi?

nedimvtnsvr

Bursaspor
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Konular
28

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Arkadaşlar size kesin çözüm sunayım saatinizi fabrika ayarlarına getirin, Mi Fit uygulamasını telefonunuzdan silin verdiğim linkteki apk indirip kurun ve saatinizi eşleştirin..

nedimvtnsvr

Bursaspor
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nedim
Cihazım
mi5s
Meslek
MAKİNA OPERATORU
Konular
28
Saat V1.1.5.36 sürümü ile güncelleme aldı. Dil Türkçe oldu çok şükür şuanlık problem kalmadı sorunlar çözüldü.

reyo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
reyhan
Cihazım
redmi note7
Konular
0
türkçe olamamıştı :(