Rom Amazfit 2/Stratos Official İngilizce Sürümü Rom (2018/03/17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
İnhilizce olanı hatta çince olanı ile bile denedim. İlk önce bluetooth eşleşmesi istiyor sonra giriş yapışıp veriler senktonize ediliyor yazıyor. Sonrasında uygulama bağlanıyor fakat saat kare kod ekranına düşüyor. Okutunca hata veriyor. Zaten büyük bölümünü çevitdiniz sağolun. Sadece eklenen futbol ve tenis sekmesi ve birkaç düzeltme ister gibi. Hünerli ellerinize kalmış. :)
[doublepost=1523086717,1523086633][/doublepost]

İnhilizce olanı hatta çince olanı ile bile denedim. İlk önce bluetooth eşleşmesi istiyor sonra giriş yapışıp veriler senktonize ediliyor yazıyor. Sonrasında uygulama bağlanıyor fakat saat kare kod ekranına düşüyor. Okutunca hata veriyor. Zaten büyük bölümünü çevitdiniz sağolun. Sadece eklenen futbol ve tenis sekmesi ve birkaç düzeltme ister gibi. Hünerli ellerinize kalmış. :)

Arkadaşım run.bat dosyasını bulamadım hatam

"
- exec '/system/bin/sh' failed: Not a directory (20) -
using port=5555
< waiting for device >"

şeklinde çıkmakta install.bat hiçbir şekilde china yada english yükleyemiyorum Usb port MTP olarak gözüküyor sadece saat. ve Saat hiçbir şekilde açamıyorum ingilizce seviyem maalesef düşük yardımcı olabilecek biri var mı?

Yalcin1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalcin1903bj
Cihazım
Sony
Konular
0
Gerekenler
  • Bootloader kilidini açın
  • Desteklenen cihazlar: A1609 (Çince) ve A1619 (İngilizce)
  • Adb sürücüleri
  • Rom dosyası
Bu rom dosyası için orjinal olarak yayınlanan Amazfit 2 uluslararası sürümüne aittir. Tarafımdan test edildi ve sorunsuz olarak yüklendi. Model numarası benim cihazın A1609 yani çindi romdan sonra model numarası da değişerek uluslararası sürüm olan A1619 oldu.

Kurulum;

• Rom dosyasını indirin zip içinden çıkarın.
  • Ekte verdiğim adb dosyalarını çıkarın rom klasörü içine atın.
  • Flash.bat dosyasını saati açık bir şekilde bilgisayara bağladıktan sonra çalıştırın.
  • Yükleme işlemi bitiminde saatiniz 2 kere yeniden başlayacak bu işlemlerin sonunda cihaz açıldığında USB ayırıp kullanıma devam edebilirsiniz.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Rom Dosyası :

ADB ve Türkçe Flash.bat dosyasi ektedir. (Rom klasörüne atın değiştirilsin mi sorusuna evet diyin.)
[doublepost=1528570781,1528570182][/doublepost]
Gerekenler
  • Adb sürücüleri
  • Rom dosyası
Bu rom dosyası için orjinal olarak yayınlanan Amazfit 2 uluslararası sürümüne aittir. Tarafımdan test edildi ve sorunsuz olarak yüklendi. Model numarası benim cihazın A1609 yani çindi romdan sonra model numarası da değişerek uluslararası sürüm olan A1619 oldu.

Kurulum;

• Flash.bat dosyasını saati açık bir şekilde bilgisayara bağladıktan sonra çalıştırın.
  • Yükleme işlemi bitiminde saatiniz 2 kere yeniden başlayacak bu işlemlerin sonunda cihaz açıldığında USB ayırıp kullanıma devam edebilirsiniz.

Rom Dosyası :

ADB ve Türkçe Flash.bat dosyasi ektedir. (Rom klasörüne atın değiştirilsin mi sorusuna evet diyin.)
Selam usta ben bugün amazfit 2aldım fakat çince versiyon ingilizce ye çeviremedim çok güzel anlatmışsınız fakat beceremedim:) bilgisayar olmadan telefondan yükleyebilirmiyim ? Telde usb girişi var

austata

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Oğuz
Cihazım
Mİ Note 3
Konular
1
S.a
HiddeNKinG başkan paylaşım için teşekkürler. Rom zip ini açıp içine Türkçe yamayı atarken hani demiştin yama içindeki ne değiştirilsinmi sorusuna evet deyin demişsin ya , öyle yapınca yükleme ekranında error error yazıyor alt alta
Ama yama içindekini tutunca hemen hemen sorunsuz sonuna kadar sorunsuz oluyor sadece en sonda error oluşuyor. O da muhtemelen Yamada oluşan bir hata

Yaklaşık birkaç kombinasyonda denedim ya Türkçe olmadı hatta dil seçeneği bile çıkmadı yada saat ekranında İngilizce birşey yapılamadı diye bir uyarı altında onay tiki çıkıyor onaylıyorum tekrar tekrar çıkıyor.

Baktım olacak gibi değil huami diye uygulama ile bağlanıp onun biyerden indirdiği İngilizce Çince rom u kurdum hata dan kurtuldum .

Ne yapmalıyım neyi eksik yada hatalı yapıyorum .
Benim cihaz orijinalden İngilizce romlu olanı A1619 olanı

Omerasaf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
redmi 3
Konular
2
merhaba arkadaslar bugün pace 2 ldım cihaza bir iki deneme yapmama ragmen turkce rom atamadım acemi oldugum icin yardımcı olablicek arkadaslar var mı acaba

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
merhaba arkadaslar bugün pace 2 ldım cihaza bir iki deneme yapmama ragmen turkce rom atamadım acemi oldugum icin yardımcı olablicek arkadaslar var mı acaba

Hocam sorunla alakalı değil ama meraktan soruyorum önemli değilse kaça aldın acaba en son cepport 850 ye satıyordu dolar artmadan önce
Selametle

ali_gokhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Gökhan
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Gerekenler
  • Adb sürücüleri
  • Rom dosyası

Kurulum;

Rom Dosyası :

Merhaba, elinize sağlık, dediğiniz işlemleri sırasıyla yaptım ve saat ikinci kez başlarken son adımda "Unfortunately Launcher has stopped" uyarısı çıkıyor sürekli bir türlü açılmıyor.
Bu durumda ne yapmalıyım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Merhaba, elinize sağlık, dediğiniz işlemleri sırasıyla yaptım ve saat ikinci kez başlarken son adımda "Unfortunately Launcher has stopped" uyarısı çıkıyor sürekli bir türlü açılmıyor.
Bu durumda ne yapmalıyım.
@HiddeNKinG

mertsah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi6
Konular
0
Adam konuya bakmıyor üstüne türkçe çalışmıyor herşeyi denedim launcher duruyor. Admin konuyu kapat bence

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt