Rom Amazfit 2/Stratos Official İngilizce Sürümü Rom (2018/03/17)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Arkadaşlar İngilizce yaptım saati güncelleme gözüküyor fakat güncelle dediğimde hata ekranı veriyor sizin de başınıza geldi mi böyle bir şey?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burada ki romu kurduğunuzu varsayarak anlatıyorum.

Linkteki dosyayı indirin zipten çıkartın. Saati bilgisayara bağlayın. Klasör içindeki run rcovery bat dosyasını çalıştırıp güncellemenin bitmesini bekleyin. Alttaki konudan da takip edebilirsiniz

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
Burada ki romu kurduğunuzu varsayarak anlatıyorum.

Linkteki dosyayı indirin zipten çıkartın. Saati bilgisayara bağlayın. Klasör içindeki run rcovery bat dosyasını çalıştırıp güncellemenin bitmesini bekleyin. Alttaki konudan da takip edebilirsiniz

Teşekkürler hocam.

Omrfc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 6
Konular
6
WhatsApp a birden fazla bildirim geldiğinde örnek olarak 2 adet okunmamış mesajınız var diyor bunu tek tek nasıl görebilirim arkadaşlar

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
WhatsApp a birden fazla bildirim geldiğinde örnek olarak 2 adet okunmamış mesajınız var diyor bunu tek tek nasıl görebilirim arkadaşlar

Ekranı aktif edip aşağıdan yukarı kaydırınca mesajlar açılıyor. Tek tıklama ile alt alta çıkıyorlar. Ama aynı anda ayrı ayrı gözükmesi yazılım ile ilgili bence.

Semih16

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Semih
Cihazım
sony z2
Konular
4
Saati 2 kez başlatmadan usb bağlantı kablosunu çektim ve saatim hiç bir şekilde açılmıyor Amazfit A simgesi gelip takılı kalıyor ve tekrar rom atmaya kalktığımda hata veriyor bana yardım edeebilecek bir Allahın kulu var mı lütfen yardım lazım

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Saatinizi fastboot moda alıp yeniden rom yüklemeyi deneyiniz. Aşagıdaki konudaki dosyayı indirip masaüstüne çıkarın. Saati bilgisayara bağlayın. Klasör içindeki dosyayı çift tıklayınca run bat olabilir emin değilim. Saat fastboot moda geçip Stratos v01 ekranı açılıp otomatik yükleyecek. Alttaki konuyu bi inceleyin.

[doublepost=1523075202,1522934262][/doublepost]
Bu orjinal stok olduğu için sanırım

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam sizin katkılarınızında olduğu türkçe rom yayınlandı. Fakat kurmama rağmen eşleştiremedim. Coderedin türkçeleştirdiği uygulama ile ve birkaç apk ile denedim karekodda hata verdi sürekli. Rom aşağıdaki linte revüzyon 4 olanı. :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Saatinizi fastboot moda alıp yeniden rom yüklemeyi deneyiniz. Aşagıdaki konudaki dosyayı indirip masaüstüne çıkarın. Saati bilgisayara bağlayın. Klasör içindeki dosyayı çift tıklayınca run bat olabilir emin değilim. Saat fastboot moda geçip Stratos v01 ekranı açılıp otomatik yükleyecek. Alttaki konuyu bi inceleyin.

[doublepost=1523075202,1522934262][/doublepost]

Hocam sizin katkılarınızında olduğu türkçe rom yayınlandı. Fakat kurmama rağmen eşleştiremedim. Coderedin türkçeleştirdiği uygulama ile ve birkaç apk ile denedim karekodda hata verdi sürekli. Rom aşağıdaki linte revüzyon 4 olanı. :)

Hocam türkçe olan amazfit uygulaması ile eşleşme olmnuyor bende çözemedim. İngilizce ile deneyin. Bu arada Rom da eksik yerler çok yeniden elden geçirmek lazm.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
İnhilizce olanı hatta çince olanı ile bile denedim. İlk önce bluetooth eşleşmesi istiyor sonra giriş yapışıp veriler senktonize ediliyor yazıyor. Sonrasında uygulama bağlanıyor fakat saat kare kod ekranına düşüyor. Okutunca hata veriyor. Zaten büyük bölümünü çevitdiniz sağolun. Sadece eklenen futbol ve tenis sekmesi ve birkaç düzeltme ister gibi. Hünerli ellerinize kalmış. :)
[doublepost=1523086717,1523086633][/doublepost]
Hocam türkçe olan amazfit uygulaması ile eşleşme olmnuyor bende çözemedim. İngilizce ile deneyin. Bu arada Rom da eksik yerler çok yeniden elden geçirmek lazm.

İnhilizce olanı hatta çince olanı ile bile denedim. İlk önce bluetooth eşleşmesi istiyor sonra giriş yapışıp veriler senktonize ediliyor yazıyor. Sonrasında uygulama bağlanıyor fakat saat kare kod ekranına düşüyor. Okutunca hata veriyor. Zaten büyük bölümünü çevitdiniz sağolun. Sadece eklenen futbol ve tenis sekmesi ve birkaç düzeltme ister gibi. Hünerli ellerinize kalmış. :)

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
[doublepost=1523086717,1523086633][/doublepost]

Bu arada çeviri için proje oluşturdum hocam herkes destek verirse temiz bir çeviri yapabiliriz.

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Bu arada çeviri için proje oluşturdum hocam herkes destek verirse temiz bir çeviri yapabiliriz.

Bu xiaomi buluşmasında yüzyüze görüşme fırsatı bulursak bu konular ve birçok konuşacak konu var. Sizlerden öğreneceğim birçok bilgi olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt