Soru Aliexpress'den Akıllı Saat Almak

TolgaUnal2002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Band 5
Konular
3
Herkese iyi günler bugünlerde kendime yürürken koşarken vs. bilgilerimi kaydedecek, az çok işime yarayacak bir akıllı saat arıyordum ve Türkiye fiyatları biraz bütçemi aştığı için Aliexpress veya Banggood gibi sitelere baktım ve Xiaomi Amazing Pace 'in buradaki fiyatı iyi geldi sizce güvenilir mi daha önce yurtdışından bir sipariş vermedim alırsam bu ilk olacak :)

Daha önce almış olanlar deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim. Yorumlara baktığım zaman pek bir sıkıntı yaşanmamış ama insan yine de emin olamıyor. Kargosu da ücretli sanırım tahmini olarak kaç TL 'ye mal olur ve gümrük vergisi ne kadar olabilir

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Fiyati cok olan bir urunu 1 ayi geckin sekilde beklemek bence mantikli degil. Arkadasimda band 4 vardi su gecirdi iade yapti tr den aldigi icin. Herhamgi bir sorun yasarsaniz kimle muhattap olacaksiniz? Garantisi nasil olacak bunlari dusunun derim. Pacenin ekran pek ic acici gelmedi bana ama tercihe zevke gore degisir. Ben verge kullanicisiyim 3 gun sarj bana yetiyor sorun olmuyor. Telefonu hergun sarja takiyoruz zaten o sikinti olmuyorsa 3gum saati kullanabilmekte sikinti degil. Arada 200 250 lira gibi fark var burayla ama artilari eksileri dusunmeniz lazim. Saticiya ne kadar olumlu geri donus yapilmis incelemeniz lazim. Gumruk vergisi %20 gibi cikiyordu sanirsam. Onunla beraber fiyat sisicek unutmayin

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

TolgaUnal2002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Band 5
Konular
3
Fiyati cok olan bir urunu 1 ayi geckin sekilde beklemek bence mantikli degil. Arkadasimda band 4 vardi su gecirdi iade yapti tr den aldigi icin. Herhamgi bir sorun yasarsaniz kimle muhattap olacaksiniz? Garantisi nasil olacak bunlari dusunun derim. Pacenin ekran pek ic acici gelmedi bana ama tercihe zevke gore degisir. Ben verge kullanicisiyim 3 gun sarj bana yetiyor sorun olmuyor. Telefonu hergun sarja takiyoruz zaten o sikinti olmuyorsa 3gum saati kullanabilmekte sikinti degil. Arada 200 250 lira gibi fark var burayla ama artilari eksileri dusunmeniz lazim. Saticiya ne kadar olumlu geri donus yapilmis incelemeniz lazim. Gumruk vergisi %20 gibi cikiyordu sanirsam. Onunla beraber fiyat sisicek unutmayin

Gümrük ve kargo ile beraber 600 'ü bulma ihtimali var mıdır öyleyse hiç girmeyeceğim :D En fazla 500 TL bütçem var Türkiye'den Amazing Bip Lite 'yi düşündüm özellikleri iyi ama ekranı biraz kaba geldi. Ürün önerilerinizi bekliyorum

Oyla:

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Ben 600 liraya amazfit verge aldim. Lite versiyona bulasmayin. Biplerin ekran ateri ekrani gibi.

Oyla:

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
669 tl imis simdi baktim verge modeli. Az daha biriktirip dusunebilirsiniz. Gumruk hesaplama suteleri vardir bakinbelki ise yarar

Oyla:

TolgaUnal2002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Band 5
Konular
3
Keşke
669 tl imis simdi baktim verge modeli. Az daha biriktirip dusunebilirsiniz. Gumruk hesaplama suteleri vardir bakinbelki ise yarar

Teşekkür ederim şimdi hesapladım Türkiye'den daha pahalıya geliyor :D En iyisi Türkiye'den almak. 2. el almayı da düşünüyordum ama sıfır gibi olmayacaktır. Biraz da araştırıp internetten alacağım

Oyla:

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Ikinci el ben de baktim sifirdan daha pahali

Oyla:

ibrahimiyice

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
38
Bu hafta iki tane Haylou Solar, bir mi band 4 ve bir mi band 5 aldım :D Takipli kargo olduktan sonra sorun olmuyor. Tek paket halinde tek ürün gelirse 15-20₺ vergi çıkar. Sormak istediğiniz varsa sorabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28

Bu fiyata sahibinden.com da var hocam sıfır hazır grlmiş ülkeye oradan al bence :)

Oyla:

onderkaanozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
önder kaan
Cihazım
Amazfit Verge
Konular
1
Bu fiyata sahibinden.com da var hocam sıfır hazır grlmiş ülkeye oradan al bence :)
Ben 669 tl ye sifir tr garantili aldim. Aldiktan sonra ilerisini gerisini dusunmeye gerek yok bence memnunum

Oyla:
Üst Alt