Alış Akıllı saat alınır

TalhaKaptan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Mi 9T
Konular
46
Colmi p8 plus var amazfite aşırı benziyor fiyatlarına bakın hocam 200 liradan satıyorum ben 1 haftalık bile değil.

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Eğer tekrar verge düşünürseniz hocam arama cevaplama yapılan modelden var. Kutusu, şarj aparatı ve faturası mevcut. 2021/11 kadar garantisi var. Tek sıkıntısı orijinal kordonunun geçirildiği kemer köprüsü düşmüştü farklı bir kordon aldık. Orjinal kordonu da duruyor başka bir kemer köprü takılarak kullanılabilir.

Edit: Satılmıştır...

Ekli dosyalar

• IMG_20210227_150100.jpg
    IMG_20210227_150100.jpg
    3,7 MB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:

Asdffsolider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asdffsolider
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Eğer tekrar verge düşünürseniz hocam arama cevaplama yapılan modelden var. Kutusu, şarj aparatı ve faturası mevcut. 2021/11 kadar garantisi var. Tek sıkıntısı orijinal kordonunun geçirildiği kemer köprüsü düşmüştü farklı bir kordon aldık. Orjinal kordonu da duruyor başka bir kemer köprü takılarak kullanılabilir.
Fiyat nedir? Gaziantepte misiniz birde

Asdffsolider

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asdffsolider
Cihazım
Redmi note 9s
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Fiyat: 350₺ hocam. Bandırma'dayım ben, düşünürseniz özelden yazabilirsiniz kargoyla gönderebilirim.
Seçtiğim saatleri bir listeye yazdım ilk sıraya sizinkini yazacağım gardrops dolap gibi uygulamalar daha güvenli olur diye düşünüyorum

Revolution06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi 12 8/256
Konular
7
Seçtiğim saatleri bir listeye yazdım ilk sıraya sizinkini yazacağım gardrops dolap gibi uygulamalar daha güvenli olur diye düşünüyorum
Bahsettiğiniz uygulamaları daha önce kullanmadım hocam, ancak güven konusunda içiniz rahat olsun :). Karar verdiğinizde özelden yazarsanız iletişim bilgilerimi gönderirim size.

Üst Alt