Rehber Akıllı ağ modu ( batarya bitmeyecek )

İşe yaradı mı ?

• Kesinlikle katılıyorum ! Herkese öneririm

Oy: 63 51,2%
  • Pek faydası oldu sayılmaz..

Oy: 62 50,4%

• Kullanılan toplam oy
    123

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
284
iki özelliğin birbiriyle hiç alakası yok yalnız. bambaşka işlevleri var. wlan asistanı da ayrıca var zaten mi room'da.
Ben o halde aylardır eksik yaşıyormuşum, hemen MiRoom yükleyeyim bari, lanet olsun EU ya, bir akıllı Ağ'ları bile yok

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Ben o halde aylardır eksik yaşıyormuşum, hemen MiRoom yükleyeyim bari, lanet olsun EU ya, bir akıllı Ağ'ları bile yok

öyle bir iddiada bulunmadım. mi room kullandığım halde ben bu özelliği kullanışsız bulduğum için kullanmıyorum. komik olma çabanızı değerlendirip yorumunuza "beğen" bırakıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Format data yap demiş miyim ?
4'lü wipe ne? data'yı da wipe edecek sonuçta.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
38

Hocam bu miroom u daha evvel kullanmamış olsam ( ki iki gün zor tahammül edebilmiştim) inanın hemen tekrar yükler cihazımı başka boyuta taşırdım.
Bir senedir kullandığımız eu betanın meğerse bilmediğimiz ne defoları varmış ta şimdi şimdi öğreniyoruz.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Merhaba Miroom severler size bu romun gerçekten pile katkısı olan ayarını göstereceğim, Öncelikle Bu Modun son güncelleme ile Geliştirici seçenekler içerisine alındığını belirtmek isterim ama stabil ve önceki betalar da Ana menü içerinde bulunan bağlantı & paylaşım sekmesinin içinde bulunuyor

Kullanımı ;
En yukarıdan modu açıyorsunuz ardından hangi Sim slotunda kullanmak istediğinizi seçiyorsunuz, ayarları benim gösterdiğim şekilde yapabilirsiniz tabi 4g yerine sadece 3g kullanıyorsanız onu seçin malum her yerde çekmiyor 4g ve en son olarak isteyenler mobil veri devredışı kısmını da 2g olarak yapabilir size kalmış herşeyi deneyip görün yorumlara yazın, yanlız diğer romlarda bu yoktur Ama Rusların yaptığı romlarda sanırım var Masik ve MIUI Pro da da olabilir bakmak lazım bilginize iyi forumlar :) Ayrıca ek olarak bu romda Magisk üzerinden LKT'den batarya modunu ve GMS'yi kurmanızı tavsiye ederim :)
Teşekkürler.

Siryisliniga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cankan
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Öğrenci
Konular
1
öyle bir iddiada bulunmadım. mi room kullandığım halde ben bu özelliği kullanışsız bulduğum için kullanmıyorum. komik olma çabanızı değerlendirip yorumunuza "beğen" bırakıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4'lü wipe ne? data'yı da wipe edecek sonuçta.
Format data da tüm içeriği siliyor fotoğraflar belgeler vs. Wipe de sadece datayo temizliyor

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Format data da tüm içeriği siliyor fotoğraflar belgeler vs. Wipe de sadece datayo temizliyor

nadir0335

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nadir Kirkit
Cihazım
Mi 9
Konular
28
Şuan dediğiniz yanlış olduğunu bile bile çözümünü bulamadığım için dosyalarımı yedekliyorum format data yaparak kuracaktım fakat içinizin rahat etmesi için ve yanlış olduğunu kanıtlamak için 4 wipe yapacağım. Teşekkürler yine de :)

Siryisliniga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cankan
Cihazım
Xiaomi Poco F1
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Bu rehbere bakarak hala format data ve wipenin aynı şey olduğunu mu idda ediyorsun yani data temizliği ile tüm telefon hafızasının sıfırlanması aynı şey değil

Üst Alt