Yardım AirDots Orijinalliği

erencelebi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Airdot
Konular
1
Merhaba bu hafta “trendyol” üzerinde xiaomi airdots satın aldım. Çakma olduğunu düşündürecek bir şey tecrübe etmedim ama İnternetteki videolara bir baktım ve çok arada kaldım, hem sahte hem de orijinal örneklere benziyor. Xiaomi’nin de bir orijinallik testini bulamadım. Kutusunun dışındaki kulaklık görseli bulanık gibi, ayrıca bazı videolarda kullanım kılavuzu normalde renksiz oluyor sadece sahtelerinde başlıklar turuncu diyor, bende başlıkları pembe. Bir yardım edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

• B18D77E3-7B71-4B00-92DF-DD7F43BBB682.jpeg
    B18D77E3-7B71-4B00-92DF-DD7F43BBB682.jpeg
    563,4 KB · Görüntüleme: 33
  • 6638CE66-A32D-4CE8-AC3B-100FB9C9D9D6.jpeg
    6638CE66-A32D-4CE8-AC3B-100FB9C9D9D6.jpeg
    447,4 KB · Görüntüleme: 42

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Merhaba bu hafta “trendyol” üzerinde xiaomi airdots satın aldım. Çakma olduğunu düşündürecek bir şey tecrübe etmedim ama İnternetteki videolara bir baktım ve çok arada kaldım, hem sahte hem de orijinal örneklere benziyor. Xiaomi’nin de bir orijinallik testini bulamadım. Kutusunun dışındaki kulaklık görseli bulanık gibi, ayrıca bazı videolarda kullanım kılavuzu normalde renksiz oluyor sadece sahtelerinde başlıklar turuncu diyor, bende başlıkları pembe. Bir yardım edebilir misiniz?
Hocam kulaklıkları şarj eden kutunun arkasındaki yazıları atabilir misin

Oyla:

0erdoan0

ErdoqanKır
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
44
çakma ürün hocam orjinalinin arkası böyle değil.!

Oyla:

agit77

Tema Ekibi
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 11 Lite
Meslek
Grafiker
Konular
584

Konu üzerinden orijinal ve sahte ayrımına bakabilirsiniz

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Eğer çakma diyorsanız Trendyolla görüşüp bir yol bulmaya çalışacağım. Trendyol nasıl izin veriyor buna anlamadım. İşin kötüsü hediyeydi bir sürü iş çıkacak
Geçmiş olsun hocam umarım çözülür :(

Oyla:
Üst Alt