Yardım AirDots Orijinalliği

erencelebi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eren
Cihazım
Airdot
Konular
1
Merhaba bu hafta “trendyol” üzerinde xiaomi airdots satın aldım. Çakma olduğunu düşündürecek bir şey tecrübe etmedim ama İnternetteki videolara bir baktım ve çok arada kaldım, hem sahte hem de orijinal örneklere benziyor. Xiaomi’nin de bir orijinallik testini bulamadım. Kutusunun dışındaki kulaklık görseli bulanık gibi, ayrıca bazı videolarda kullanım kılavuzu normalde renksiz oluyor sadece sahtelerinde başlıklar turuncu diyor, bende başlıkları pembe. Bir yardım edebilir misiniz?

Ekli dosyalar

haktanerk

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
22
Merhaba bu hafta “trendyol” üzerinde xiaomi airdots satın aldım. Çakma olduğunu düşündürecek bir şey tecrübe etmedim ama İnternetteki videolara bir baktım ve çok arada kaldım, hem sahte hem de orijinal örneklere benziyor. Xiaomi’nin de bir orijinallik testini bulamadım. Kutusunun dışındaki kulaklık görseli bulanık gibi, ayrıca bazı videolarda kullanım kılavuzu normalde renksiz oluyor sadece sahtelerinde başlıklar turuncu diyor, bende başlıkları pembe. Bir yardım edebilir misiniz?
Hocam kulaklıkları şarj eden kutunun arkasındaki yazıları atabilir misin

0erdoan0

ErdoqanKır
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdoğan kır
Cihazım
GM Discovery
Meslek
Mekatronik Mühendisliği
Konular
15
çakma ürün hocam orjinalinin arkası böyle değil.!

haktanerk

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
22
Hocam biraz sıkıntılı :(

agit77

JiYAN
Yönetici
Tema Ekibi
MIUI Expert
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Grafiker
Konular
188
Konu üzerinden orijinal ve sahte ayrımına bakabilirsiniz

haktanerk

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
22
Eğer çakma diyorsanız Trendyolla görüşüp bir yol bulmaya çalışacağım. Trendyol nasıl izin veriyor buna anlamadım. İşin kötüsü hediyeydi bir sürü iş çıkacak
Geçmiş olsun hocam umarım çözülür :(

Üst Alt