Mod Adreno Team Exclusive Thermals [Geliştirilmiş Termal Motor ve Kodlar]

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ne İşe Yarar?
Desteklenen SoC'leri(Gpu,Cpu vs) kullanan cihazlar için özel termallerle olağanüstü performansa ulaşın. Adreno Team Exclusive Thermals diğer termal modlardan en büyük farkı, desteklenen tüm işlemciler ve sistemlerde çalışmak üzere tasarlanmış olması ve belirli cihazlara özgü olmamasıdır

Özellikleri
En son termal motor kaynakları üzerinde performans odaklı iyileştirme

Yüksek performans ve istikrarlı pil kullanımı için optimize edilmiştir

Qualcomm tarafından önerilen hızlı şarj parametreleri

Sistemdeki tüm termallerin gelişmiş kontrolü

MAGNETAR, NFS INJECTOR ve FDE.AI optimize edici uygulamalar (veya modüller)ile uyumlu
Not: Yalnız ilk kurulumda bu modüllerin veya uygulamaların devre dışı bırakılması öneriliyor)

Kurulum Talimatları

indirdiğiniz dosyayı Magisk Manager üzerinden flashlıyorsunuz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Magisk Manager> Modüller>Depolama Alanından Yükle

Eğer bir sıkıntı çıkarsa TWRP üzerinden dosya yöneticisine girip /data/adb/modules yolu üzerinden modülü kaldırabilirsiniz.

SORUMLULUK TAMAMEN SİZLERE AİTTİR..

Termal Kodlarla birlikte güncel OpenGL ve Vulkan Sürücülerini güncellemek için Burayı inceleyebilirsiniz
(Not: EU stabil sürüm güncel OpenGL ve Vulkan Sürücülerini içeriyor.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70

Ne İşe Yarar?
Desteklenen SoC'leri(Gpu,Cpu vs) kullanan cihazlar için özel termallerle olağanüstü performansa ulaşın. Adreno Team Exclusive Thermals diğer termal modlardan en büyük farkı, desteklenen tüm işlemciler ve sistemlerde çalışmak üzere tasarlanmış olması ve belirli cihazlara özgü olmamasıdır

Özellikleri

MAGNETAR, NFS INJECTOR ve FDE.AI optimize edici uygulamalar (veya modüller)ile uyumlu
Not: Yalnız ilk kurulumda bu modüllerin veya uygulamaların devre dışı bırakılması öneriliyor)

Kurulum Talimatları

Eğer bir sıkıntı çıkarsa TWRP üzerinden dosya yöneticisine girip /data/adb/modules yolu üzerinden modülü kaldırabilirsiniz

Adreno Team hakkında bilgiye Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz..

Termal Kodlarla birlikte güncel OpenGL ve Vulkan Sürücülerini güncellemek için Burayı inceleyebilirsiniz
Kurdum bakalım ne işe yarıyor bakacagiz redmi k30 a kurdum

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Kurdum bakalım ne işe yarıyor bakacagiz redmi k30 a kurdum
Hocam ben redmi note 8 için paylaştım, k30 snapdragon 665 değil ki. Her işlemci için ayrı dosya var. Sizinki sanırım 730G
doğru dosyayı indirin.

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70

Ne İşe Yarar?

Özellikleri

Kurulum Talimatları

Eğer bir sıkıntı çıkarsa TWRP üzerinden dosya yöneticisine girip /data/adb/modules yolu üzerinden modülü kaldırabilirsiniz

Adreno Team hakkında bilgiye Telegram üzerinden ulaşabilirsiniz..

[/
Hocam ben redmi note 8 için paylaştım, k30 snapdragon 665 değil ki. Her işlemci için ayrı dosya var. Sizinki sanırım 730G
doğru dosyayı indirin.
Desteklenen butun cihazlarda calismasi tek farki yaziyor aciklamada link olarakta bunu koymussunuz hocam bu yuzden onu yukledim

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Desteklenen tüm SoC ve tüm işlemciler için dedim hocam. Her cihazında işlemcisi farklı olduğu için ve bizim cihaz bölümüne konuyu açtığım için belirtmedim açıkçası. Dediğim gibi işlemcininiz 730G ise bir önceki mesajdaki linkte ki magisk üzeriden kurun. Size tavsiyem bununla birlikte opengl ve vulkan sürücünüzü de güncellemeniz. Sadece işlemcinize uygun sürümleri indirmeniz ve ilk mesajda verilen konuda ki adımları takip etmeniz gerekli.(ordaki linklerde 665 icin)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Paylaşım için teşekkürler.

Forum kuralları gereği WhatsApp, Telegram vb. yönlendirmeleri yapamıyoruz, bilginiz olsun hocam.
  • 3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.

Keyifli forumlar.

Son düzenleme:

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Desteklenen tüm SoC ve tüm işlemciler için dedim hocam. Her cihazında işlemcisi farklı olduğu için ve bizim cihaz bölümüne konuyu açtığım için belirtmedim açıkçası. Dediğim gibi işlemcininiz 730G ise bir önceki mesajdaki linkte ki magisk üzeriden kurun. Size tavsiyem bununla birlikte opengl ve vulkan sürücünüzü de güncellemeniz. Sadece işlemcinize uygun sürümleri indirmeniz ve ilk mesajda verilen konuda ki adımları takip etmeniz gerekli.(ordaki linklerde 665 icin)
Hocam ben driverleri kurmustum onceden zaten fakat şunu gördüm sizin rn8 icin verdiginizi kurdugumda telefon performansi daha guzel oldu sanki benimkini kurunca san ki buna gore rn8 in ki daha performanslı oldu ama :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

doğru dosyayı indirin.
Hocam open gl driveri guncelledim peki vulkan nasil nerden bulacaz ben xda dan serimin driverini indirdim twrp uzerinden gunceeyecegim vulkan nerde

Son düzenleme:

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hocam ben driverleri kurmustum onceden zaten fakat şunu gördüm sizin rn8 icin verdiginizi kurdugumda telefon performansi daha guzel oldu sanki benimkini kurunca san ki buna gore rn8 in ki daha performanslı oldu ama :D
Hocam ben hiç önyükleme yapmaz diye düşünüyordumhaha-- Bence yinede kendi işlemciniz için olanı kullanın. Ve kontrol ettiniz mi el feneri,kamerada vs bi sıkıntı var mı rn8 için olanda. Bazı cihazlar da kendi işlemcileri için olanı yükledikleri halde bu sorunlar olabiliyor ki siz başka işlemci için olanı kullanıyorsunuzhaha--

ynsemrkn51

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus emre
Cihazım
Redmi k30 poco
Konular
70
Hocam ben hiç önyükleme yapmaz diye düşünüyordumhaha-- Bence yinede kendi işlemciniz için olanı kullanın. Ve kontrol ettiniz mi el feneri,kamerada vs bi sıkıntı var mı rn8 için olanda. Bazı cihazlar da kendi işlemcileri için olanı yükledikleri halde bu sorunlar olabiliyor ki siz başka işlemci için olanı kullanıyorsunuzhaha--
Hepsi çalışıyor hocam :D sknti yok benim olani yukledim suan . Ve vulkan open gl yi de yukledim bu thermali de yukledim saolun hocam valla oyle gibi gldi

MertBeet

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
27
Hepsi çalışıyor hocam :D sknti yok benim olani yukledim suan . Ve vulkan open gl yi de yukledim bu thermali de yukledim saolun hocam valla oyle gibi gldi
Rica ederim hocam o zaman vulkan linkini paylaşmama gerek yok yüklemişsiniz. Şuan için stabil sürüm opengl ve vulkan ikisi içinde V3.5 sürümü. Diğer ikisi test aşamasında. Yakında yeni stabil güncelleme de gelicek diye biliyorum

Üst Alt