Sohbet Adguard istatistiklerim

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Magisk ten move certificate modulunu yüklediğim halde böyle bir uyarı alıyorum. Acaba bakabilir misiniz sebebi nedir yada ne yapabilirim?
Hocam 3.2.xxx versiyonlarda bu hata çıkmıyordu ama bu son versiyonlarda bu uyarı çıkıyor. Uyarıda ilgili bağlantıya filtre uygulanamadığı söylüyor.

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
geçen gün 30₺ ye yıllık sürüm aldıydım neden se 10 dk sonra hemen iade istedim :D
Olsaydı o paraya alırdım ama geçen hafta almaya çalıştım yıllık 450TL dedi sitesinde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam 3.2.xxx versiyonlarda bu hata çıkmıyordu ama bu son versiyonlarda bu uyarı çıkıyor. Uyarıda ilgili bağlantıya filtre uygulanamadığı söylüyor.
Hocam onu anladım ama önemli olan zaten Instagram ve Facebook gibi uygulamalardaki reklamları engellemek. Siz son stabil sürüm mü yoksa benim gibi son nighly sürüm mu kullanıyorsunuz?

bymcs

вчmcs
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MCS
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Olsaydı o paraya alırdım ama geçen hafta almaya çalıştım yıllık 450TL dedi sitesinde
Şuan cuma indirimi var yıllık 21₺+KDV ye denk geliyor, cepte kartta para bitti alamadım, paramda 2 gün sonra yatacak, kampanya kaçmaz inşallah

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Benim bu soruna çare olabilecek varsa çok makbule geçer

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Bende APK indiriyorumda surekli sertifika uyarısı vermesi normal mi peki? Birde bildirim çubuğunda bu var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100

Hocam onu anladım ama önemli olan zaten Instagram ve Facebook gibi uygulamalardaki reklamları engellemek. Siz son stabil sürüm mü yoksa benim gibi son nighly sürüm mu kullanıyorsunuz?

3.3.99 kullanıyorum. Hocam benim cihazda root olmadığı youtube ve instagramda çalışmıyor, cünkü Android tarafından bu uygulamalara erişmesi engelleniyor. Fakat root oşan cihazlarda bu engellemeler aşılıyor diye biliyordum ama nasıl ve hangi modülle bilemiyorum.

Ayrıca şuan bende fiyata baktım BF2019 kodu ile yıllık 3 cihaz 1 euro, ömür boyu 3 cihaz 33 euro. Normalde para değilde işte..

Bende APK indiriyorumda surekli sertifika uyarısı vermesi normal mi peki? Birde bildirim çubuğunda bu var
Hocam Adguard ayarlar > Ağ >Https kısmından sertifika yükleme işşemini yaptın mı?

UmutRK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Birkaç yıl önce 2 cihaz için ömür boyu 7-8 dolar arası bir şeye almıştım gayet memnunum.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
3.3.99 kullanıyorum. Hocam benim cihazda root olmadığı youtube ve instagramda çalışmıyor, cünkü Android tarafından bu uygulamalara erişmesi engelleniyor. Fakat root oşan cihazlarda bu engellemeler aşılıyor diye biliyordum ama nasıl ve hangi modülle bilemiyorum.

Ayrıca şuan bende fiyata baktım BF2019 kodu ile yıllık 3 cihaz 1 euro, ömür boyu 3 cihaz 33 euro. Normalde para değilde işte..

Hocam Adguard ayarlar > Ağ >Https kısmından sertifika yükleme işşemini yaptın mı?
Yaptım hocam orası tikli

Üst Alt