Yardım Açılmayan Telefonun Bootloader Kilidini Kaldırma

hasanaltas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi S2
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global (sürümü bilmiyorum)
Telefon Modeli
Redmi S2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba dostlar Redmi S2 cihazım akşam durduk yere kapandı ve açılmıyor. Recovery Menu de açılmıyor. Yalnızca Fastboot mod açılıyor. Yeni rom atmaya çalıştığımda bl kilitli olduğu için hata veriyor. Mi Unlock ve xiaomitool işe yaramadı. Bunun kilidini nasıl kaldırabilirim.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
Merhaba dostlar Redmi S2 cihazım akşam durduk yere kapandı ve açılmıyor. Recovery Menu de açılmıyor. Yalnızca Fastboot mod açılıyor. Yeni rom atmaya çalıştığımda bl kilitli olduğu için hata veriyor. Mi Unlock ve xiaomitool işe yaramadı. Bunun kilidini nasıl kaldırabilirim.
Hocam cihaz ne işlemci kullanıyor ona göre yardım edelim.Ben adım gibi bilmiyorum bu cihazı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cihaz ne işlemci kullanıyor ona göre yardım edelim.Ben adım gibi bilmiyorum bu cihazı
Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım burdaki konu size yardımcı olacaktır hocam

Oyla:

hasanaltas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi S2
Konular
3

Rehber - XiaomiTool v2 ile Tüm Xiaomi Cihazlara Zahmetsiz Bootloader Unlock, TWRP, EU Rom, Global Rom ve Magisk Root Yükleme Resimli Anlatım burdaki konu size yardımcı olacaktır hocam
Snapdragon 625 varmış

Bunu da denedim hocam. Unlock işlemlerini sırasıyla yapıyorum ancak recovery moduna girmem gereken yerde tıkanıyorum. Recovery mod tuşlarına basınca telefon yeniden başlıyor, ekrana redmi yazısı gelip orada kalıyor.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Özel mesaj ile ulaşırsanız yardımcı olabilirim..

Arka kapak açarsanız belki bir şeyler yapabiliriz hocam..

Oyla:

mertumur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
K20 pro 6/128gb
Konular
0
H.kadioglu ile yazışarak bu durumunuzu çözebilirsiniz uzaktan bağlantı yapıp aynı gün çözüyor. Bootloader kilidini kaldırmadan rom atamazsınız cihazı EDL moda alıp rom atman gerekiyor. Gerekli cihaz ve hesap olmazsa yapamazsınız. Aynı durumu ben de yaşadım

Oyla:

ibrahimbilmis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
iphone x
Konular
6
Sorununuz çözüldü mü acaba
Aynı sorunu başka bir cihazda yaşıyorum da

Oyla:
Üst Alt