Çekiliş [Açıklandı] Forum Üyelerine Özel 1 Adet Bitdefender Antivirus Plus 1 Yıl 1 Pc

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
Hocam çekilişe katılmak istiyorum. İlginize teşekkür ederiz.

Son düzenleme:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Katılıyorum.

Çekiliş şeklinde olması bence de daha iyi.

ahmetakif616

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Akif
Cihazım
Redmi 8
Konular
36
Merhabalar,

Geçenlerde Trend Micro Maximum Security Antivirus vermiştim hatırlayanlarınız var ise eğer. Tabi bunu çekiliş şeklinde değilde, konuya ilk yorum atan alır şeklinde yapmıştık. Şimdi düşündüm birde çekiliş formatında yapalım diye. Bu sayede hem daha çok katılım olur, hemde şansınıza göre almış olursunuz diye düşünüyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ürün kontrol için açıldı, gördüğünüz gibi kutusunda. Tarafıma hediye gönderilmiş bir ürün, ihtiyacım yok hali hazırda bir Antivirüs yazılımına sahibim. İşini görecek, ihtiyacı olan bu formattaki çekilişimize katılır ve hem şansına ihtiyacını görür, değerlenir diye düşündüm her zaman olduğu gibi.

Çekilişe katılım için, herhangi bir şart yok. Sadece konuya katılıyorum yazmanız yeterli, tabi düşüncelerinizi de yazabilirsiniz o ayrı konu size kalmış ama formatı bozmayalım tabi. :)

Bu arada eğer bu tarz çekilişlerin devamının gelmesini isterseniz, katılıyorum demenizle beraber ek olarak konuyada yazın lütfen ki bileyim. Talep olmayan birşeyin tekrarını pek yapmayı sevmem. :)

Eğer ki çekilişi beğendi iseniz bir teşekkür etmek açısından konuyu beğenebilirsiniz, her bir beğenide bana bir teşekkür etmenizin farklı yolu olacaktır, Ha tabi illaki beğeni butonuna basmanıza gerek yok, basmayanı dışlamıyoruz veya çekilişi iptal etmiyoruz gönlünüze göre rahat olun, çekilişler (16.04.2021) saat (22:00) da herhangi bir online çekiliş aracı ile çekilişi yapılıp açıklanacaktır, bu tarihe kadar katılım yapabilirsiniz, süreyi 2 gün uzun tuttum ki göremeyen hocalarımız olabilir diye.
şimdiden katılanlara bol şans diliyorum.

Katılalım
Hadi bakalım :)

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
İnşallah ihtiyacı olan kişiye çıkar

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
100
Antivüs programından uzun zamandır uzaktayım ve memnunum halimden, diğer katılan arkadaşlara da şimdiden bol şans.. clap~~

Hocam bende muaf'ım size kolay gelsin, iyi forumlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt