Çözüldü açıklama

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
İyi akşamlar herkese. Ben bootloader kilidi açma ve buraya kadar olan maceramdan aileme hiç bahsetmedim. Bozma ihtimalimden izin vermezler diye. Ama ben kazanacaklarımı düşündüm ve bu maceraya atıldım. Telefonumda fark edilmedim lakin android kitkat 7 yıl önceki tabletime android 10 kurdum. Ailem fark edebilir. Buraya yazıyorum çünkü yardım bekliyorum, korktuğum 2 tepki; bozma ihtimali diye kızmaları, ve bize niye bahsetmedin diye kızması.stop~~ Aklımda kardeşime söyleyip onun babama söylemesini sağlamak, (hiç bişeyini bilmese bile önemsiyor sürümü.) babama direkt söylemek, ya da tablete bakmasını söyleyip farkettikten sonra açıklama yapmak gibi fikirlerim var. Sizce ne yapmalıyım?

Fikirlerinize açığım. :)

eernalii

Deneyimli Üye
Yeni Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Ali
Cihazım
redmi 7
Konular
12
İyi akşamlar herkese. Ben bootloader kilidi açma ve buraya kadar olan maceramdan aileme hiç bahsetmedim. Bozma ihtimalimden izin vermezler diye. Ama ben kazanacaklarımı düşündüm ve bu maceraya atıldım. Telefonumda fark edilmedim lakin android kitkat 7 yıl önceki tabletime android 10 kurdum. Ailem fark edebilir. Buraya yazıyorum çünkü yardım bekliyorum, korktuğum 2 tepki; bozma ihtimali diye kızmaları, ve bize niye bahsetmedin diye kızması.stop~~ Aklımda kardeşime söyleyip onun babama söylemesini sağlamak, (hiç bişeyini bilmese bile önemsiyor sürümü.) babama direkt söylemek, ya da tablete bakmasını söyleyip farkettikten sonra açıklama yapmak gibi fikirlerim var. Sizce ne yapmalıyım?

Fikirlerinize açığım. :)
Öncelikle kaç yaşındasınız öğrenebilir miyim

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
15 yaşımdayım

(Açıklama yapma konusunda pek iyi değilim.)

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Kendi fikrimi söyleyeyim ben de çok cihaz bozdum ama çoğunu düzeltim belki bu bozup düzeltmelerim beni bilgisayarcı/telefoncu yaptı.Akrabalar arasında nâmım yayıldı :D.Aile senin tabiki tepkisini kesitiremedim ama kendine güveniyorsan değişir.

eernalii

Deneyimli Üye
Yeni Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren Ali
Cihazım
redmi 7
Konular
12
15 yaşımdayım

(Açıklama yapma konusunda pek iyi değilim.)
Aramızda 1 yaş var merak etme hiç bişey demezler ben bir sürü bozdum tablet senin ise dersin ki ben böyle istiyorum böyle yaptım hiç bişey de olmadı biraz sanırsam ailene söz geçiren biri değilsin bana kimse karışmıyor karışamiyor tablet vs ufak mevzular bana göre niye karışsınlar sende adam akıllı dersin ki ben istedim ben yaptım böyle oldu

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kontrol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kontrol
Cihazım
Mi 9T 128GB
Konular
34
Bozulmamış ki bozulsa bile ailene asla hiçbir konuda yalan söyleme. Tabletin daha iyi ve sağlıklı çalışması için yazılım yükledim diyebilirsin mesela. Ailen ile sırlarını, bildiklerini paylaşmalı, gerekli önerileri alıp tecrübelerinden yararlanmalısın. Daha yaşın küçük şimdiden edineceğin yanlış davranışlar ilerde başına iş açabilir.

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bozulmamış ki bozulsa bile ailene asla hiçbir konuda yalan söyleme. Tabletin daha iyi ve sağlıklı çalışması için yazılım yükledim diyebilirsin mesela. Ailen ile sırlarını, bildiklerini paylaşmalı, gerekli önerileri alıp tecrübelerinden yararlanmalısın. Daha yaşın küçük şimdiden edineceğin yanlış davranışlar ilerde başına iş açabilir.
Zaten yalan söylemedim. Söylemeyi de düşünmüyorum. Amacım ikna edici bir açıklama yapmak. Teşekkürler hepinize sanırım artık ne yapacağımı biliyorum.8=)8=)

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Dostum kitkat tabletin şuan hala çalıştığına dua etsinler bence :D
Sıkma canını.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Her ne olursa olsun asla yalan söyleme annene ve babana.. Kaldı ki böyle bir konuda düşünmene bile gerek yok bence.. Hatta mutlu bile olurlar belki, meraklı çocuk, uğraşsın derler. :D

Üst Alt