Çözüldü Açık uygulamaları kapatma sorunu

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Açık olan sayfa uygulama vs. yi kısayol dan kapatmaya çalıştıgımda( sol tuşa basınca çıkan ekranda X e basınca) *sayfalar kapanmıyor bellek su kadar temizlendi diyor. Aslında burdan bütün açık şeylerin kapanması gerek miyop mu?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Kilitlediginiz uygulamalar varsa onlar kapanmaz ayrıca bir uygulamayı kullanıyor kendi menü tuşuna basıp temizleme işlemi yaparsanız o an kullandığınız uygulamayı da temizlemez. Bir kontrol edin kilitli uygulamalar varsa kilidi kaldırıp deneyin.

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Kilitlediginiz uygulamalar varsa onlar kapanmaz ayrıca bir uygulamayı kullanıyor kendi menü tuşuna basıp temizleme işlemi yaparsanız o an kullandığınız uygulamayı da temizlemez. Bir kontrol edin kilitli uygulamalar varsa kilidi kaldırıp deneyin.
Evet temizlemiyor sadece temizlenen ram miktarı yazıyor ama açık şeyler kalıyor. Kilitleri nerden kontrol edeceğim?

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Son kullanılan uygulamalar ekranına geldiğinizde kilitli uygulamaların üzerinde kilit işareti olur miui9 kullanıyorsanız uygulamayı aşağı doğru çektiğiniz kilidi iptal edebilirsiniz. Miui8 de ise uygulamayı aşağı çekince kilit işareti çıkacaktır ona tıklayıp iptal edebilirsiniz.

Mneron44

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max 2
Konular
4
Evet temizlemiyor sadece temizlenen ram miktarı yazıyor ama açık şeyler kalıyor. Kilitleri nerden kontrol edeceğim?
Kapanmayanlari bilmeden kilitlemissin usta sol menü tuşunda açık uygulamalarda uygulamayı elle yukarı atarsanız manuel siler aşağı doğru cekerseniz kilitler tekrar aşağı çekerseniz kilidi açar

achilles

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7
Cihazım
mi 6
Konular
3
Son kullanılan uygulamalar ekranına geldiğinizde kilitli uygulamaların üzerinde kilit işareti olur miui9 kullanıyorsanız uygulamayı aşağı doğru çektiğiniz kilidi iptal edebilirsiniz. Miui8 de ise uygulamayı aşağı çekince kilit işareti çıkacaktır ona tıklayıp iptal edebilirsiniz.
Kapanmayanlari bilmeden kilitlemissin usta sol menü tuşunda açık uygulamalarda uygulamayı elle yukarı atarsanız manuel siler aşağı doğru cekerseniz kilitler tekrar aşağı çekerseniz kilidi açar
Çok teşekkürler sayenizde öğrenmiş oldum.

slaughter17

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
şafak
Cihazım
redmi not8
Konular
1
acik olan uygulamalari kapatiyor kendi kendine yeninden gioris yapmam gerekiyor nedendir?

Alidamarr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Ramazan
Cihazım
Redmi note10pro
Konular
0
Merhabalar, aynı sorun bende de var kilitli uygulama hiç yok ana menüye gelip son uygulamaları açıyorum menü tuşundan çarpıya basıyorum silindiği görünüyor o an ama tekrar açtığımda son uygulamaların hepsi hala duruyor hiçbir şekilde silinmiyor hiç bir uygulama da kilitli değil yardımcı olursanız sevinirim

Serhat_1214

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
1
Merhabalar, aynı sorun bende de var kilitli uygulama hiç yok ana menüye gelip son uygulamaları açıyorum menü tuşundan çarpıya basıyorum silindiği görünüyor o an ama tekrar açtığımda son uygulamaların hepsi hala duruyor hiçbir şekilde silinmiyor hiç bir uygulama da kilitli değil yardımcı olursanız sevinir
Aynı sorun bende de vardı telefonu yeniden başlattım düzeldi artık tuşa bastığım zmn kapanıyor

TiRaNTx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi pro
Konular
5
Aynı sorun bende de vardı telefonu yeniden başlattım düzeldi artık tuşa bastığım zmn kapanıyor
Bendeki hiçbir şekilde düzelmiyor yeniden başlatsamda pili çıkartsamda tekrar açıldığında orada yine duruyor. Çözemedim ben.

Üst Alt