Rom AbhiX ROG Edition v13.0.1 Stable | MIUI 13 | A12

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Alpha sürümünü yüklersen düzelir, ama uygulama kasası gider.
Hocam tekrardan merhaba. Alpha ve release sürümlerini denedim. Bu seferde miui 13 ile gelen widgetleri uygulama kasasından ana ekrana atamama sorunu başladı. Activity launcher ile denedim onunlada olmuyor çünkü ayarlardan uygulama kasası tek seçenek olarak çıkıyor -1 seçeneği olarak çıkmadığı için uygulama kasası hiç açılmıyor. Apk olarak yükledim bu seferde ana ekrana büyük widgetler eklenmiyor. Nasıl bişey yapabiliriz ? Şuandaki romun kendi launcherinda en son ekrana gelince hızlı bir şekilde en baş sayfaya atma hatası var

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sheezus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sheezus
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Hocam tekrardan merhaba. Alpha ve release sürümlerini denedim. Bu seferde miui 13 ile gelen widgetleri uygulama kasasından ana ekrana atamama sorunu başladı. Activity launcher ile denedim onunlada olmuyor çünkü ayarlardan uygulama kasası tek seçenek olarak çıkıyor -1 seçeneği olarak çıkmadığı için uygulama kasası hiç açılmıyor. Apk olarak yükledim bu seferde ana ekrana büyük widgetler eklenmiyor. Nasıl bişey yapabiliriz ? Şuandaki romun kendi launcherinda en son ekrana gelince hızlı bir şekilde en baş sayfaya atma hatası var

yalniz o hata değil sonsuz ekran özelliği, kapatilabiliyor :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekstradan ekliyim miuisr yapimcisi özellikle romun kendi uygulama surumleri disinda ekstra ne yuklerseniz/guncellerseniz romun stabilitesini bozarsiniz bu yuzden hicbir sekilde sikayet etmeyin bu konu ile ilgili diyor. ben ilk ciktigi zamanlardan beri kullaniyorum sorunsuz. custom yeri atiyorsa dili ingilizce yapıp açın duzeliyor, tekrar turkce yapabilirsiniz. yeni surum yakinda yayinlanacak.

Son düzenleme:

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30

Sipollomod launcherin son sürümünde çalışıyor, force app vault seçeneğini aktif etmek gerek.

Ben 15.1.0 a geri döndüm bi kaç hatadan dolayı yoksa çok iyi rom hatalardan biri ekranı çevirince tam ekran göstergesi tam ortalanmıyor hafif sola kayıyor. Bu o kadar rahatsız etmedi ama ikinci hata cihaz şarj olurken aşırı ısınıyor bu uzun vadede cihazı bozar diye düşünüyorum.

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Sipollomod launcherin son sürümünde çalışıyor, force app vault seçeneğini aktif etmek gerek.

Ben 15.1.0 a geri döndüm bi kaç hatadan dolayı yoksa çok iyi rom hatalardan biri ekranı çevirince tam ekran göstergesi tam ortalanmıyor hafif sola kayıyor. Bu o kadar rahatsız etmedi ama ikinci hata cihaz şarj olurken aşırı ısınıyor bu uzun vadede cihazı bozar diye düşünüyorum.
Evet acayip şekilde ısınma var cihazda el yakacak şekilde. Sizin geri döndüğünüz rom mi 9t proya uygun bir romsa bana linkini verebilirmisiniz

Sxiao

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
30
Evet acayip şekilde ısınma var cihazda el yakacak şekilde. Sizin geri döndüğünüz rom mi 9t proya uygun bir romsa bana linkini verebilirmisiniz

Tekrar buna döndüm hocam beni en iyi bu tatmin ediyor ama MIUI13 A12 rom olsaydı harika olurdu

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Tekrar buna döndüm hocam beni en iyi bu tatmin ediyor ama MIUI13 A12 rom olsaydı harika olurdu
Bundada nfc yok ya

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8

Sipollo mod kurdum. Force app vault seçeneğini aktif ettim ayarlardan uygulama kasasını seçtim fakat uygulama kasası hic açılmıyor şimdi. Sonra apk olarak uygulama kasasi 13.0.2 sürümünü yükledim açıldı ama gene masaüstüne gene eklenmiyor. Bi yolunu bulamadim ya.

EDİT : SORUNU ÇÖZDÜM. force app vault tikini geri kapattim uygulama kasası geldi fakat dili ingilizce Türkçe dil eklememis sipollomod

Son düzenleme:

furkanodaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan oda
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
8
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekstradan ekliyim miuisr yapimcisi özellikle romun kendi uygulama surumleri disinda ekstra ne yuklerseniz/guncellerseniz romun stabilitesini bozarsiniz bu yuzden hicbir sekilde sikayet etmeyin bu konu ile ilgili diyor. ben ilk ciktigi zamanlardan beri kullaniyorum sorunsuz. custom yeri atiyorsa dili ingilizce yapıp açın duzeliyor, tekrar turkce yapabilirsiniz. yeni surum yakinda yayinlanacak.
Nerden kapatılıyor bi söylesende bizde kapatsak kral

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek