Rehber A2 Lite Rootlu Gcam Kurulumu (TWRPSİZ)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
arkadaşlar twpsiz işlemi yaptım gcam yükledim. sonra aptallık yapıp xposed yükleyeyym dedim. ve tlf bootloop oldu. açılma ekranında kalıyor. twrp de yok ne yapmam lazım =(

Hocam xposed andorid 9 desteklemiyor. Bunun için exposed mevcut. Bu tür modlar cihazını bootloopa düşürebilir, magisk modlarını çok güvenmedikçe yüklememenizi öneririm. Örneğin başka bir cihaz için kontrolsüzce hazırlanmış magisk ses kontrol modu cihazınızn ses çipini yakabiliyor. Elimdeki mi a2 cihazında olduğu gibi :D

handangönen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Handan
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
1
hocam giremiyordum en son miflash ile rom attım ve açıldı çok şükür burdan aynısıkıntısı olanlara yardım edebilirm. teşekkürler
Yardımcı olabilir misiniz? :) benim cihazım da mi a2 ve bootloop oldu. androidone yazısından ileri gitmiyor..

milano88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Yardımcı olabilir misiniz? :) benim cihazım da mi a2 ve bootloop oldu. androidone yazısından ileri gitmiyor..
Merhabalar, cihazınızda TWRP ve Magisk yüklüyse Ses+ tuşu + Power tuşuna aynı anda basarak yada fastboot (fastboot boot twrpismi.img) ile TWRP'ye girişin yapın ve Magisk'i kaldırın kendi uninstaller'i ile, ardından format data yapın. Eğer TWRP ve Magisk yüklü değilse cihazı Ses- ve Power tuşlarına aynı anda basarak fastboot moduna alıp MiFlash ile sıfırdan Stock Rom'u kurun kesin çözüm.

handangönen

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Handan
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
1
Merhabalar, cihazınızda TWRP ve Magisk yüklüyse Ses+ tuşu + Power tuşuna aynı anda basarak yada fastboot (fastboot boot twrpismi.img) ile TWRP'ye girişin yapın ve Magisk'i kaldırın kendi uninstaller'i ile, ardından format data yapın. Eğer TWRP ve Magisk yüklü değilse cihazı Ses- ve Power tuşlarına aynı anda basarak fastboot moduna alıp MiFlash ile sıfırdan Stock Rom'u kurun kesin çözüm.
Size de merhaba teşekkür ederim zaman ayırdığınız için :) ama çok teknik konuşmuşsunuz.. Sizin yazdıklarınızı uygulamam Çince öğrenmekten daha zor gibi geldi nedense. Daha basit yolları olmalı 21.yy da Xiaomi böyle hatalara karşı karışık algoritmalar içeren şeylerle uğraştırmamalı insanları. İyi tarafları var mı? Tabiki de var.. Mesela bundan sonraki tercihim heran bootloop olabilir korkusuyla yaşamamak için Xiaomi olmayacak.

milano88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Size de merhaba teşekkür ederim zaman ayırdığınız için :) ama çok teknik konuşmuşsunuz.. Sizin yazdıklarınızı uygulamam Çince öğrenmekten daha zor gibi geldi nedense. Daha basit yolları olmalı 21.yy da Xiaomi böyle hatalara karşı karışık algoritmalar içeren şeylerle uğraştırmamalı insanları. İyi tarafları var mı? Tabiki de var.. Mesela bundan sonraki tercihim heran bootloop olabilir korkusuyla yaşamamak için Xiaomi olmayacak.
Merhabalar tekrardan aslında basit işlemler fakat siz daha önce yapmadığınız için size karışık geliyor. Cihazın bootloop olması tamamen kullanıcı hatası, telefon ya da Xiaomi ile alakalı bir durum değil. Hangi cihazı kullanırsanız kullanın aynı işlemleri yapmak zorunda kalacaksınız. Size en basit yöntemi söylüyorum. Telefonu tamamen kapatın ve ardından Ses Kısma ve Power(Açma) tuşlarına aynı anda basarak fastboot moduna alın. Android robot resmi gelecek o gelene kadar tuşlarına bıramayın 2-3 saniyede gelir zaten. Ardından telefonu kablosu ile bilgisayara bağlayın ve MiFlash ile Stock Rom'u kurun, ama büyük ihtimal halletmişinizdir. Eğer hala halledemediyseniz ve bu işlemler karışık geliyorsa ben size Team Viewer üzerinden bağlanıp yardımcı olurum.

Üst Alt