Yardım A2 LİTE mıu arayuzune geçiş..

reasss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
As
Cihazım
A2 lite
Konular
1
MİU ARAYÜZÜNE GEÇİŞ NASIL YAPABİLİRİM A2 LİTE DAN BÖYLE BİR İMKAN WARMI ARKADAŞLAR.

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Yorum Silindi.

Son düzenleme:
Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Mesajınızda kullandığınız üslup nedeniyle uyarı cezası aldınız. Lütfen tekrar etmeyiniz.

Hocam resmi indirme bağlantıları değil muhtemelen orada açılan port romlara ait konulardan bahsediliyor. Resmi indirme bağlantıları değil yani. Yapılan yanlış yönlendirmeye ilişkin yaptığınız uyarı için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim hocam, zaten en başında bunun sadece port romlarla olabileceğini söylemiştim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

RESMİ ROM DEĞİLDİR. CUSTOM ROM DUR !

Lütfen konunun en başındaki mesajımı tekrar okur musunuz ?Mİ A2 lite miui arayüzlü romun resmi rom olamayacağını kullanıcıları yanlış bilgilendirmemenizi, ancak ve ancak port romlarla olabileceğini söledim. Siz mi community deki romlar miui arayüzüne sahip diyorsunuz. Oysa mi community de cihazların resmi romları mevcut. Bu rom mi a2 lite için android one kapsamındandır.

Siz şimdide bize Mi community türkiye sitesinin forum görüntüsünü atıyorsunuz. Kullanıcıları direkt mi community forum sitesine yönlendirmek, forum kurallarımıza da aykırı, varsa bir port rom bizimle konu açılışı yaparak paylaşınız. Android one kapsamındaki kullanıcıların kafaları bir hayli karışık bu durumlarda. Dahada karıştırmanın manası yok.

Oyla:

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Ben teşekkür ederim hocam, zaten en başında bunun sadece port romlarla olabileceğini söylemiştim.

Lütfen konunun en başındaki mesajımı tekrar okur musunuz ? Bunun resmi rom olamayacağını kullanıcıları yanlış bilgilendirmemenizi, ancak ve ancak port romlarla olabileceğini söledim. Siz mi community deki romlar miui arayüzüne sahip diyorsunuz. Oysa mi community de cihazların resmi romları mevcut. Bu rom mi a2 lite için android one kapsamındandır.

Siz şimdide bize bu sitenin forum görüntüsünü atıyorsunuz. Kullanıcıları direkt mi community sitesine yönlendirmek, forum kurallarımıza da aykırı, varsa bir port rom bizimle konu açılışı yaparak paylaşınız. Android one kapsamındaki kullanıcıların kafaları bir hayli karışık bu durumlarda. Dahada karıştırmanın manası yok.
Pardan hocam, benim hatam. En başından beri yazdıklarınızı yanlış anlamışım kusura bakmayınız. Dediğiniz doğrudur resmi miui yazılımı yoktur, portlanmış & custom romlar vardır. Ekran görüntüsünü kaldırıyorum.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Pardan hocam, benim hatam. En başından beri yazdıklarınızı yanlış anlamışım kusura bakmayınız. Dediğiniz doğrudur resmi miui yazılımı yoktur, portlanmış & custom romlar vardır. Ekran görüntüsünü kaldırıyorum.

Hatanızı görmenize sevindim. Eğer port romları varsa Mi a2 lite bölümümüze ekleyerek diğer kullanıcılara destek olmuş olursunuz. İyi günler,

Konu sahibi için : https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-10-port-for-mi-a2-lite-android-pie-daisy.54088/

Oyla:
Üst Alt