Yardım A2 LİTE mıu arayuzune geçiş..

reasss

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
As
Cihazım
A2 lite
Konular
1
MİU ARAYÜZÜNE GEÇİŞ NASIL YAPABİLİRİM A2 LİTE DAN BÖYLE BİR İMKAN WARMI ARKADAŞLAR.

YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM.

ozancetin200

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
0
MIUI 10 Port dışında herhangi bir şekilde geçilmiyor

Oyla:

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Mi A2 Lite için Stabil MIUI 10 ve MIUI 11 Custom Romlar vardır. Xiaomi nin Mi Community uygulamasını indirip oradan Mi A2 Lite cihazını seçip konuları görebilirsin.

Son düzenleme:
Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Mi A2 Lite için Stabil MIUI 10 ve MIUI 11 sürümleri vardır. Xiaomi nin Mi Community uygulamasını indirip oradan Mi A2 Lite cihazını seçip konuları görebilirsin.

Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. Oradan indireceği romlar Android one arayüzüne sahip. Bu cihaz resmi olarak miui desteği almıyor. Ancak port romlarla bu istediğinizi yapabilirsiniz.

Oyla:

Nurullah55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi A2 Lite
Meslek
Java & Kotlin
Konular
1
Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. Oradan indireceği romlar Android one arayüzüne sahip. Bu cihaz resmi olarak miui desteği almıyor. Ancak port romlarla bu istediğinizi yapabilirsiniz.
Orada paylaşılan romlar resmi değildir, Custom Rom dur.

Son düzenleme:
Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Admin oraya bi bak da gel derim. O söylemler eskide kaldı ;) Haa şunu söyleyeyim o rom lar resmi değildir, yanlış anlaşılmasın. Ukraynadan bir geliştirici Miui romları gelistiriyor. Miui 11 e 1 hafta önceden güncelleme bile getirdi. Şuan V2 var.

Öncelikle konuşmalarımızda dikkatli kelimeler seçiniz. Forumumuzda hitap şekillerine önem veriyoruz.

Siz mi community sitesinin resmi bir forum olduğunu bilmiyorsunuz sanırım ? İsterseniz indirin ve kurun romu . Görün bakalım MIUI arayüzümü yada android arayüzümü.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Admin oraya bi bak da gel derim. O söylemler eskide kaldı ;) Haa şunu söyleyeyim o rom lar resmi değildir, yanlış anlaşılmasın. Ukraynadan bir geliştirici Miui romları gelistiriyor. Miui 11 e 1 hafta önceden güncelleme bile getirdi. Şuan V2 var.

Mesajınızda kullandığınız üslup nedeniyle uyarı cezası aldınız. Lütfen tekrar etmeyiniz.

Öncelikle konuşmalarımızda dikkatli kelimeler seçiniz. Forumumuzda hitap şekillerine önem veriyoruz.

Siz mi community sitesinin resmi bir forum olduğunu bilmiyorsunuz sanırım ? İsterseniz indirin ve kurun romu . Görün bakalım MIUI arayüzümü yada android arayüzümü.

Hocam resmi indirme bağlantıları değil muhtemelen orada açılan port romlara ait konulardan bahsediliyor. Resmi indirme bağlantıları değil yani. Yapılan yanlış yönlendirmeye ilişkin yaptığınız uyarı için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt