Haber A2 Lite Mayıs Güncellemesi

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Ben maksimum 8 8.5 saat ekran aliyorum. Sürekli mi pil tasarrufu ile kullanıyorsunuz?
Gereksiz uygulamaları devredışı bıraktım (google müzik gazete dergi oyun gibi uygulamalarını) az kullandığım birçok uygulamayı verisini kısıtladım arka planda çalışmasınıda bunu uygulamaya basılı tutup uygulama bilgisi diyip aşağısında ki pil optimize den yaptım (iletişim aracı olan WhatsApp Instagram Facebook lite kamera vb. olan sistem uygulamaları hariç) senkronize konum Bluetooth otomatik döndürme kapalı wifi sadece açık yeni güncelleme ile ekran az eğince aşağı da döndürme çıkıyor zaten ....
Pil kullanımından şarjı çok yiyen uygulamaları kullandıktan sonra ZORLA durdurma yapıyorum. Aklıma gelenler bunlar.
Yalnız Mobil Veri de senin saatleri alıyorum 8.30-9.20 saat arası %15 tasarruf modu kendi aktif oluyor. Yani tasarruf modsuz kullanıyorum ..
Son olarak
İkinci şarjı kapalı şarj ediyorum hızlı şarja oranla buda etki ediyor kim nederse desin pilin sağlığını hem kafamı dinliyorum hemde telefonu koruyorum samsug note 4 ü 3. Seneye kadar bu şekilde kullandım deji aldım ona kullanıyordum ama Şebeke sorunu yüzünden a2 liteı aldım. Bu arada TürkTelekom az çektiği yerde çok şarj yiyor ikinci hattı Turkcell kullanıyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar,
Mayıs güncellemesi bende de çıktı ancak bir türlü yüklenmiyor. Sürekli "yükleme sorunu" hatası alıyorum. Telefonu kapatıp açtım hatta hard reset attım ama maalesef sonuç aynı. Benzer durumu yaşayan ya da bunu n çözümünü bilen var mı?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Tam emin değilim ama kurulumda ülke değiştirerek rusya vs. Yapınca kaldıkları yerden devam ediyorlar dı tecrübeli olanlar daha iyi bilir. Forumda konusu var biraz a2 lite kategorisini gezmelisiniz.

lanetfirvavun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Pamir
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Gereksiz uygulamaları devredışı bıraktım (google müzik gazete dergi oyun gibi uygulamalarını) az kullandığım birçok uygulamayı verisini kısıtladım arka planda çalışmasınıda bunu uygulamaya basılı tutup uygulama bilgisi diyip aşağısında ki pil optimize den yaptım (iletişim aracı olan WhatsApp Instagram Facebook lite kamera vb. olan sistem uygulamaları hariç) senkronize konum Bluetooth otomatik döndürme kapalı wifi sadece açık yeni güncelleme ile ekran az eğince aşağı da döndürme çıkıyor zaten ....
Pil kullanımından şarjı çok yiyen uygulamaları kullandıktan sonra ZORLA durdurma yapıyorum. Aklıma gelenler bunlar.
Yalnız Mobil Veri de senin saatleri alıyorum 8.30-9.20 saat arası %15 tasarruf modu kendi aktif oluyor. Yani tasarruf modsuz kullanıyorum ..
Son olarak
İkinci şarjı kapalı şarj ediyorum hızlı şarja oranla buda etki ediyor kim nederse desin pilin sağlığını hem kafamı dinliyorum hemde telefonu koruyorum samsug note 4 ü 3. Seneye kadar bu şekilde kullandım deji aldım ona kullanıyordum ama Şebeke sorunu yüzünden a2 liteı aldım. Bu arada TürkTelekom az çektiği yerde çok şarj yiyor ikinci hattı Turkcell kullanıyorum.

Tam emin değilim ama kurulumda ülke değiştirerek rusya vs. Yapınca kaldıkları yerden devam ediyorlar dı tecrübeli olanlar daha iyi bilir. Forumda konusu var biraz a2 lite kategorisini gezmelisiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Ülke değiştirerek yüklemeyi deneyeyim bir de.

unalcanip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Canip
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Arama ekranı sıkıntılı oldu içinde Türkçe karakter olan isimleri tuşlar ile bulmak imkansız rehbere girip bakmak lazım!

Kaanx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
A2 lite
Konular
25
Son olarak

Hocam ekran parlaklığı nedir? Bende sizin gibi bir çok uygulamayı devre dışı bırakmama rağmen 8 saati geçemiyor?

archteacher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat DURSUN
Cihazım
A2 Lite
Konular
3
Ben ekran süresi maksimum 7 saat görüyorum genelde 5-6 saat arası alıyorum... hard reset yapmamı önerir misiniz ? Yoksa fabrika ayarlarına geri dönmek yeterli olur mu ?

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Ben ekran süresi maksimum 7 saat görüyorum genelde 5-6 saat arası alıyorum... hard reset yapmamı önerir misiniz ? Yoksa fabrika ayarlarına geri dönmek yeterli olur mu ?
Önemli veriniz yoksa hard reset daha iyi hafıza kartı vs varse onuda çıkartın. Temizden başlamış olursunuz.

Mobil veri açık arada wifi karışık Bluetooth açık bugün bu veriyi elde ettim .
Bundan öteside olmaz sanırım.
%14 e kadar.

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Arkadaşlar verdim bu telefon u redmi note 6 pro aldım vallah i Şahane cok fark var saf android sıkıyor MIUI süper benim tavsiyem geçin
Bende a2lite den miui note 6 ya gectim aradaki fark inanılmaz

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tolgayork

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tolga
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
1
Bende de böyle. Alalı 1 ay oldu

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190522-205140.png
    Screenshot_20190522-205140.png
    118,8 KB · Görüntüleme: 44

Shurik'N

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Mı a2 lite
Konular
4
Hangi uygulamaları kullandığınıza da bağlı arkadaşlar online oyunlar baya tüketiyor birde Instagram gibi oto video oynatan siteler.

Merhabalar,
Mayıs güncellemesi bende de çıktı ancak bir türlü yüklenmiyor. Sürekli "yükleme sorunu" hatası alıyorum. Telefonu kapatıp açtım hatta hard reset attım ama maalesef sonuç aynı. Benzer durumu yaşayan ya da bunu n çözümünü bilen var mı?
Bende de aynı sorun vardı Şubat Mart Nisan güncellemelerini alamadım Mayıs güncellemesi de bu sorun ortadan kalktı güncellendi anlamadım bende.

Üst Alt