Yardım A2 Lite Hafıza Kartı Sorunu

Senatorians

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozan
Cihazım
MI A2 Lite
Konular
1
Elimde SanDisk Ultra 64 GB Class 10 hafıza kartı var. A2 Lite'a taktığım zaman şöyle bir uyarı alıyorum:

İkinci seçenek olan dahili depolama olarak kullanın seçeneğini işaretlesem, telefon kartı biçimlendirip içindekileri silecek mi? Yoksa içindekileri silmeksizin telefonun okuyabileceği bir hale mi getirecek? İçindeki verileri önemli olduğu için kartı kullanamıyorum şu an.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181027-122859.png
    Screenshot_20181027-122859.png
    590,1 KB · Görüntüleme: 74
  • Screenshot_20181027-122903.png
    Screenshot_20181027-122903.png
    274,5 KB · Görüntüleme: 69

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
benzer sorun bende de var.. mi a2 lite cihazıma eski telefonumda sorunsuz kullandığım hafıza kartımı takıyorum, ister dahili ister harici biçimlendirdiğimde önce normal görünüyor, kısa bi süre sonra "sd kart medyasında sorun oluştu" uyarısı geliyor ve tekrar biçimlendirme istiyor.. android 9 güncellemesinden sonra çözülür diye bekliyordum ama çözülmedi..
bu sorunu telefonun içindeki geri bildirim uygulamasından yazdım.. bu sorunu yaşayan herkes geri bildirim uygulamasına kaydetsin bence.. belki ilgilenen olur o zaman..
Hala düzeltmediler demek ki, hafıza kartı kenarda duruyor kullanamıyorum, spotify doldurmaya başlıyor hafızayı yavaş yavaş ne olacak bilmiyorum :(

Oyla:

yhysoft

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yhy
Cihazım
MiA2 Lite
Konular
2
Bu sorun bende de var arkadaslar kilit kapatip acinca hafiza kartini cikartip takmis gibi oluyor sol ustte hafiza karti isareti cikiyor bende alali 1 hafta oldu ama boyle bi hata var yok mu bunun cozumunu bilen?
Naptiniz cozebildinizmi. Bu sorun bayadir bendede var. Hatta miui 11 yukledim yine devam ediyor. Fiziksel binsorunmu acaba

Oyla:

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Valla hiçbi fikrim yok satmıştım cihazı uzun süredir redmi note 5 kullanıyorum ve a2 lite da kullanamadığım hafıza kartı takılı bunda.

Oyla:

oboz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi Redmi 8A
Konular
0
benzer sorun bende de var.. mi a2 lite cihazıma eski telefonumda sorunsuz kullandığım hafıza kartımı takıyorum, ister dahili ister harici biçimlendirdiğimde önce normal görünüyor, kısa bi süre sonra "sd kart medyasında sorun oluştu" uyarısı geliyor ve tekrar biçimlendirme istiyor.. android 9 güncellemesinden sonra çözülür diye bekliyordum ama çözülmedi..
bu sorunu telefonun içindeki geri bildirim uygulamasından yazdım.. bu sorunu yaşayan herkes geri bildirim uygulamasına kaydetsin bence.. belki ilgilenen olur o zamdostu
dostum bende aynı durumdan müzdaribim. biçimlendir dediğim halde sanki biçimlendirmiyor telefon çünkü internette videolarda arattığımda biçimlendir dedikten sonra tamamlanmıştır şeklinde ekranda yazı çıkıyor. bunu bile göremiyorum ben. biçimlendir diyorum ve biraz bekledikten sonra telefon kendini yeniden başlatıyor anlayamadığım şekilde. sonrasında ise sorun hala devam ediyor.

Oyla:
Üst Alt