Haber A1 Aylık Güncellemeler (2019 Nisan ve Sonrası)

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
mayıs güncellemesi hayırlı olsun, bakalım küçük sıkıntılarımız giderilmiş mi

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Güncelledik ne değişti aceba? Her ay gelen bu güncellemelerin içeriğini ve neler değiştiğini yazan yerli yada yabancı bir kaynak yok mudur.

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7

Siz hala sıkıntıların giderilmesi için mi bekliyorsunuz? haha--

mitux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5

Sonunda şu güncelleme ekranını Türkçeye çevirebilmiş olmaları sevindirici, şebeke sıkıntısı çeken arkadaşlar için herhangi bir gelişme var mı peki?

Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
Sonunda şu güncelleme ekranını Türkçeye çevirebilmiş olmaları sevindirici, şebeke sıkıntısı çeken arkadaşlar için herhangi bir gelişme var mı peki?
şebeke sıkıntısı yok hocam ses gidiyordu bende de ama güncelleme sonrası sıkıntı yaşamadım

numan5151

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Ma1
Konular
10
Bakalım benim bildirim sorununa çare olacakmi olmazsa miu roma geçeceğim.

darkness_102

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
Mİ A1
Konular
4
Arkadaşlar birşey sorucam. Ben telefonu aldığımdan beri ilk defa geçen gün mi nin sitesinden android 9.0 tissot yazan romu indirip flashladim mecbur kaldım bunu yapmaya. Romu yukledigimde mi store mi drop mi dosya yoneticisi gibi programlarında romla birlikte yüklendiğini gördüm ve sistemde eskiye gore ufak tefek gariplikler vardı onceden instagram dm den gelen mesajları bildirim panelinden tüm mesajın içeriğini görerek uugulamaya girmeden cevaplaya biliyordum şimdi yazılanlar yarım gözüküyor ve bende mesaj gonderdigim zaman bildirim sesi geliyor baska mesajlasma uygulamalarında da bu tarz sorunlar var telefonu aldigimda kurulu olan rom ile tissot yazan rom arasinda ne gibi farklar var yardimci olabilir misiniz.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Arkadaşlar birşey sorucam. Ben telefonu aldığımdan beri ilk defa geçen gün mi nin sitesinden android 9.0 tissot yazan romu indirip flashladim mecbur kaldım bunu yapmaya. Romu yukledigimde mi store mi drop mi dosya yoneticisi gibi programlarında romla birlikte yüklendiğini gördüm ve sistemde eskiye gore ufak tefek gariplikler vardı onceden instagram dm den gelen mesajları bildirim panelinden tüm mesajın içeriğini görerek uugulamaya girmeden cevaplaya biliyordum şimdi yazılanlar yarım gözüküyor ve bende mesaj gonderdigim zaman bildirim sesi geliyor baska mesajlasma uygulamalarında da bu tarz sorunlar var telefonu aldigimda kurulu olan rom ile tissot yazan rom arasinda ne gibi farklar var yardimci olabilir misiniz.
Telefonu aldığınızda ilk yüklü olan Android 7.0(Noguat) ile beraber gelir. Siteden indirdiğiniz rom ise Android 9.0(Pie) sürümüne sahip romdur. Bildirim ve arayüz farklılıkları android sürümünden kaynaklanmaktadır.

Üst Alt