Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Bir önceki sürümde bahsettiğim hataları düzeltmişler ama gördüğüm kadarıyla diğer dil seçeneklerinin eklenmesini istiyorsanız lütfen bağışta bulunun diye küçük bir ibare gördüm ve akabinde PAYPAL sitesinin linkini koymuşlar 😁
Miui pro ya para vermek yerine abhix rom desteklenmeli bence

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Miui pro ya para vermek yerine abhix rom desteklenmeli bence
Evet olabilir ama bu rom da geliştirici tek başına hareket ediyor ve gördüğüm kadarıyla çok fazla teknik bilgiye sahip değil.Rom da mevcut hataları düzeltirken örneğin Ahmet'e şu sorunu çözdüğü için teşekkürler yok efendim Mehmet'e de bu sorunu çözdüğü için de ayrıca teşekkürler gibi paylaşımlar görüyorum.Bence sağlam bir ekip oluşturmalı ve yola öyle çıkmalı yoksa böyle yamalı bohça gibi rom olmaz dolayısıyla bağış anlamında bir beklenti içerisine girmesi de çok saçma olur.

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Evet olabilir ama bu rom da geliştirici tek başına hareket ediyor ve gördüğüm kadarıyla çok fazla teknik bilgiye sahip değil.Rom da mevcut hataları düzeltirken örneğin Ahmet'e şu sorunu çözdüğü için teşekkürler yok efendim Mehmet'e de bu sorunu çözdüğü için de ayrıca teşekkürler gibi paylaşımlar görüyorum.Bence sağlam bir ekip oluşturmalı ve yola öyle çıkmalı yoksa böyle yamalı bohça gibi rom olmaz dolayısıyla bağış anlamında bir beklenti içerisine girmesi de çok saçma olur.
Evet haklısınız ama kullanıla bilirlik olsun ve sayılı miui geliştiren kişilerden olması en önemlisi miui pro geliştiricileri gibi burnu havada olmaması güzel birşey bence desteklenmeli böyle giderse telefonuda değiştirmek farz olacak artık yazılım olarak baya geride kalacak

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Rom geliştiricisi bu kez eu rom 27.05.25 tabanlı Redmi K30 Pro'dan portladığı rom'u kullanmış,link burada

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Rom geliştiricisi bu kez eu rom 27.05.25 tabanlı Redmi K30 Pro'dan portladığı rom'u kullanmış,link burada
merhaba hocam siz denedinizmi romu

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
merhaba hocam siz denedinizmi romu
Maalesef henüz indiremedim Google drive sürekli aynı uyarıyı veriyor çok fazla kullanıcının aynı dosyaya erişmeye çalıştığından bahsediyor bunu nasıl aşıp dosyayı nasıl indirim ona bi bakmam lazım.Eğer başarabilirsem rom'la ilgili deneyimlerimi paylaşırım.

Musty7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
9t
Konular
6
Google hesabınla tarayıcıdan giriş yap indirebilirsin

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Google hesabınla tarayıcıdan giriş yap indirebilirsin
Yok olmadı maalesef, başka bir link paylaşıyorum buradan indirebilirsiniz

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Yok olmadı maalesef, başka bir link paylaşıyorum buradan indirebilirsiniz
hocam yükleyinde olumlu olumsuz yanlarını paylaşırsanız seviniriz.

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
hocam yükleyinde olumlu olumsuz yanlarını paylaşırsanız seviniriz.
Dün akşam yükledim ama maalesef tekrar hayal kırıklığı yaşadım.Daha önce paylaşmış olduğum romları taban almış dolayısıyla aynı problemler,buglarda aynen olduğu yerde duruyordu.Sadece görsellik değişmiş ve stabilite biraz daha artırılmış ayrıca Türkçe dil desteği var ancak bazı ifadeler hala ingilizce olarak görünmeye devam ediyor kamera uygulaması gayet sağlıklı çalışıyor şarj konusunda bayağı iyileştirme olmuş, güvenlik uygulamalaması en büyük bug'a sahip açılıyor ve hemen takılıp kalıyor hiçbir işlem yapamıyorsunuz.Bağlantı ve paylaşım alanından özel dns'i giremiyorsunuz ilgili alan açıkmıyor.Ayarlar bölümünde üst tarafta yeni özelliklerin ekli olduğu bir bölüm var onu açmak istediğiniz de ana ekrana atıyor.Sim kartlar ve mobil ağlar kısmında ki gelişmiş ayarları açamıyorsunuz ana ekrana atıyor tekrar.Ayarlarda ekli olan özellikler belli bir düzen içinde değil sanki rastgele serpiştirilmiş.Tek bir şey hoşuma gitti o da açma kapama düğmesine basılı tuttuğunuzda oradaki özelliklere cihaz fastbootta mı yoksa recovery de mi açılsın sekmeleri gelmiş.Açıkçası çok fazla kurcalamadım merak edip demek isteyen yükleyebilir ama bu buglarla nereye kadar gidilebilir bilemem.Geliştiriciye bu buglarla ilgili geri dönüşler yapılmış ama o ısrarla her hafta çıkan miui redmi k30 pro güncellemeyi portlamanın telaşına düşmüş.Rom da hissedilir derecede iyi bir gelişme olursa haber veririm

Üst Alt