Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
Dün akşam yükledim ama maalesef tekrar hayal kırıklığı yaşadım.Daha önce paylaşmış olduğum romları taban almış dolayısıyla aynı problemler,buglarda aynen olduğu yerde duruyordu.Sadece görsellik değişmiş ve stabilite biraz daha artırılmış ayrıca Türkçe dil desteği var ancak bazı ifadeler hala ingilizce olarak görünmeye devam ediyor kamera uygulaması gayet sağlıklı çalışıyor şarj konusunda bayağı iyileştirme olmuş, güvenlik uygulamalaması en büyük bug'a sahip açılıyor ve hemen takılıp kalıyor hiçbir işlem yapamıyorsunuz.Bağlantı ve paylaşım alanından özel dns'i giremiyorsunuz ilgili alan açıkmıyor.Ayarlar bölümünde üst tarafta yeni özelliklerin ekli olduğu bir bölüm var onu açmak istediğiniz de ana ekrana atıyor.Sim kartlar ve mobil ağlar kısmında ki gelişmiş ayarları açamıyorsunuz ana ekrana atıyor tekrar.Ayarlarda ekli olan özellikler belli bir düzen içinde değil sanki rastgele serpiştirilmiş.Tek bir şey hoşuma gitti o da açma kapama düğmesine basılı tuttuğunuzda oradaki özelliklere cihaz fastbootta mı yoksa recovery de mi açılsın sekmeleri gelmiş.Açıkçası çok fazla kurcalamadım merak edip demek isteyen yükleyebilir ama bu buglarla nereye kadar gidilebilir bilemem.Geliştiriciye bu buglarla ilgili geri dönüşler yapılmış ama o ısrarla her hafta çıkan miui redmi k30 pro güncellemeyi portlamanın telaşına düşmüş.Rom da hissedilir derecede iyi bir gelişme olursa haber veririm
Ustam saymış olduğunuz hatalardan güvenlik uygulamasında benden sorun yok özel dns yi hiç kullanmadım benim için sorun değil ayarlardaki özellikler rastgele serpiştirilmiş derken neyi kastetdiniz onu anlamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-29-14-35-37-714_com.android.settings.png
    Screenshot_2022-05-29-14-35-37-714_com.android.settings.png
    102,9 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_2022-05-29-14-32-52-440_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2022-05-29-14-32-52-440_com.miui.securitycenter.png
    327,8 KB · Görüntüleme: 24

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Dün akşam yükledim ama maalesef tekrar hayal kırıklığı yaşadım.Daha önce paylaşmış olduğum romları taban almış dolayısıyla aynı problemler,buglarda aynen olduğu yerde duruyordu.Sadece görsellik değişmiş ve stabilite biraz daha artırılmış ayrıca Türkçe dil desteği var ancak bazı ifadeler hala ingilizce olarak görünmeye devam ediyor kamera uygulaması gayet sağlıklı çalışıyor şarj konusunda bayağı iyileştirme olmuş, güvenlik uygulamalaması en büyük bug'a sahip açılıyor ve hemen takılıp kalıyor hiçbir işlem yapamıyorsunuz.Bağlantı ve paylaşım alanından özel dns'i giremiyorsunuz ilgili alan açıkmıyor.Ayarlar bölümünde üst tarafta yeni özelliklerin ekli olduğu bir bölüm var onu açmak istediğiniz de ana ekrana atıyor.Sim kartlar ve mobil ağlar kısmında ki gelişmiş ayarları açamıyorsunuz ana ekrana atıyor tekrar.Ayarlarda ekli olan özellikler belli bir düzen içinde değil sanki rastgele serpiştirilmiş.Tek bir şey hoşuma gitti o da açma kapama düğmesine basılı tuttuğunuzda oradaki özelliklere cihaz fastbootta mı yoksa recovery de mi açılsın sekmeleri gelmiş.Açıkçası çok fazla kurcalamadım merak edip demek isteyen yükleyebilir ama bu buglarla nereye kadar gidilebilir bilemem.Geliştiriciye bu buglarla ilgili geri dönüşler yapılmış ama o ısrarla her hafta çıkan miui redmi k30 pro güncellemeyi portlamanın telaşına düşmüş.Rom da hissedilir derecede iyi bir gelişme olursa haber

Ustam saymış olduğunuz hatalardan güvenlik uygulamasında benden sorun yok özel dns yi hiç kullanmadım benim için sorun değil ayarlardaki özellikler rastgele serpiştirilmiş derken neyi kastetdiniz onu anlamadım
hocam arkadaş genel olarak sorunlardan bahsetmiş öncelikle eline emegine saglık deneyip bizi aydınlattıgı için sonra kişiye göre degişir kullanıp kullanmadıgınız alanlar bende yükledim evet güvenlik uygulamasında baya bir süre takılıp kaldı sonra düzeldi buglar fazlasıyle mevcut ayarlarda çogu alan ingilizce türkçe çeviride çözülür geliştirici illaki sorunları giderir ama biraz zaman ister

b3k1rr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bekir
Cihazım
Mi 9t pro mi 6
Konular
5
hocam arkadaş genel olarak sorunlardan bahsetmiş öncelikle eline emegine saglık deneyip bizi aydınlattıgı için sonra kişiye göre degişir kullanıp kullanmadıgınız alanlar bende yükledim evet güvenlik uygulamasında baya bir süre takılıp kaldı sonra düzeldi buglar fazlasıyle mevcut ayarlarda çogu alan ingilizce türkçe çeviride çözülür geliştirici illaki sorunları giderir ama biraz zaman ister
Evet haklısınız hocam ben sadece kurulumda sorun olabileceğini düşündüğüm için yazdım illa ki sorunları var keşke sorunsuz bir rom çıksa da şu rom değiştirme işini bıraksam artık ama yapacak bir şey yok ben kendi adıma bu romu kullanmaya devam edeceğim benim için stabilite önemli oda bu romda var

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Ayarların tüm içeriklerini açıp baktım çok fazla ingilizce ifade ve başka özellikler eklendiğini ama o alanda ki ayarlarla bağdaşmadığı gördüm, bilmiyorum bu benim kişisel görüşüm.Ama zaman içerisinde tüm hatalar düzelirse mükemmel bir rom olur.Yeni versiyonlar çıktıkça tecrübelerimi burada aktarırım.Saygılar

Sheezus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sheezus
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Rom geliştiricisi bu kez eu rom 27.05.25 tabanlı Redmi K30 Pro'dan portladığı rom'u kullanmış,link burada
3 gündür kullanıyorum ufak tefek 5 tane hata var romda. asiri begendim romu. euda surunuyormusuz. abhixten daha fazla ozellestirmesi var ve pil konusunda da iyi gunluk kullanimda full mobil veri açık 4.30 saat ekran suresi aliyordum euda, su an 6.30 saat veriyor ki ben bataryayi hic degistirmedim, sarjdayken oyun oynayan biriyim 😀 5 tane hata dedigim de cok onemli degil isteyen olursa buraya atarim hatalari. bankacilik uygulamalarini da sorunsuz kullaniyorum. normal bir kullanıcı için cok iyi rom, benim deneyimlerim boyle.

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
3 gündür kullanıyorum ufak tefek 5 tane hata var romda. asiri begendim romu. euda surunuyormusuz. abhixten daha fazla ozellestirmesi var ve pil konusunda da iyi gunluk kullanimda full mobil veri açık 4.30 saat ekran suresi aliyordum euda, su an 6.30 saat veriyor ki ben bataryayi hic degistirmedim, sarjdayken oyun oynayan biriyim 😀 5 tane hata dedigim de cok onemli degil isteyen olursa buraya atarim hatalari. bankacilik uygulamalarini da sorunsuz kullaniyorum. normal bir kullanıcı için cok iyi rom, benim deneyimlerim boyle.
Beğendiğinize sevindim.Umarım rom da daha fazla iyileştirme olur ve tamamen stabil hale geldikten sonra ayrıca konusunu açmayı düşünüyorum

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4
Rom geliştiricisi bu kez eu rom 27.05.25 tabanlı Redmi K30 Pro'dan portladığı rom'u kullanmış,link burada

Hocam romun takipçisiyim umarım daha güzel hale gelir

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
Hangi hatalar var acaba eu romdayım ama memnun değilim.

SkyMan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
SkyMan
Cihazım
Redmi K30 Pro
Konular
1
Hangi hatalar var acaba eu romdayım ama memnun değilim.
•Sistem sesiyle kayıt görüntülenemiyor. (Android 12 ile gelen hata)
• Özel dns eklenemiyor. (K30 Pro rom sorunu)
• Kamera uygulamasından belgeler taranamıyor. (Düzeltmek için yerleşik Miui Tarayıcıyı kullanın)
• Sim kartı devre dışı bırakmayı denerseniz ayarlar çöküyor. (Sim devre dışı bırakılamaz).
• cihaz kapalıyken şarj olmaz.
• Safetynet'in rootlu veya rootsuz geçmemesi.

Üst Alt