Rom [9.0] Xiaomi Mi A1 Lineage OS 16.0

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Güncel sürüm eklenmiştir
hocam müsaitseniz birşey soracagım ben mi5s için kurdum başka formlarda mi5s rom dosyasını felen herşeyi dogru yapıyorum lineage logosunda kalıyor ve sonra tekrar twprye atıyor neden oluyordur bir çözüm öneriniz varmıdır

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
hocam müsaitseniz birşey soracagım ben mi5s için kurdum başka formlarda mi5s rom dosyasını felen herşeyi dogru yapıyorum lineage logosunda kalıyor ve sonra tekrar twprye atıyor neden oluyordur bir çözüm öneriniz varmıdır
Kurulumu baştan yapın, rom dosyasını kontrol edin mümkünse farklı bir kaynaktan tekrar indirin

YunusTR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yunus
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
2
Kurulumu baştan yapın, rom dosyasını kontrol edin mümkünse farklı bir kaynaktan tekrar indirin
hocam şimdi ben gappsız açabildim şimdi twrp yükledim ve gapps yüklemeye çekiniyorum nasıl halledebilirim gapps paketi yüklemeden

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
hocam şimdi ben gappsız açabildim şimdi twrp yükledim ve gapps yüklemeye çekiniyorum nasıl halledebilirim gapps paketi yüklemeden
Play store özelliklerini kullanmazsınız, uygulama yüklemek istediğinizde manuel olarak apk indirip kurmanız gerekir. Telefon için gerekli bazı uygulamalar eksik olur ve bazı dosya türlerini açamazsınız.
Kısaca Gapps yüklemek daha kolaydır. üzerinden android sürümünüzü seçip uygun paketi(mini öneririm) seçip indirdikten sonra twrp üzerinden flaşlamanız yeterli olacaktır.

umutfs14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT ÖZDEMİR
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
Custom romlar ne kadar güvenilir yüklemeye korkuyorum açıkçası

mitux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
5
Custom romlar ne kadar güvenilir yüklemeye korkuyorum açıkçası
Korkmanızı gerektirecek hiçbir şey yok, custom romların tamamı açık kaynak kodludur ve arka planda nelerin döndüğü o kodlardan anlaşılabilir. Ayrıca LineageOS dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı, ve aslında stok roma kıyasla güvenliği artıran bir romdur. Kısaca gönül rahatlığıyla custom rom kurabilirsiniz. Saygılarımla :)

Telegram: @mia1turkiye
Facebook:

Son düzenleme:

umutfs14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT ÖZDEMİR
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
Korkmanızı gerektirecek hiçbir şey yok, custom romların tamamı açık kaynak kodludur ve arka planda nelerin döndüğü o kodlardan anlaşılabilir. Ayrıca LineageOS dünya çapında milyonlarca kişinin kullandığı, ve aslında stok roma kıyasla güvenliği artıran bir romdur. Kısaca gönül rahatlığıyla custom rom kurabilirsiniz. Saygılarımla :)
Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için

Tersah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasret
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Çok teşekkür ederim geri dönüşünüz için
Lineage os gerçekten güzel bi rom fakat ben şebeke sorunu yaşadım. Kaç kere sıfır kurulum yapmama rağmen değişiklik olmadı. Sürekli olarak şebeke gidip geliyor. Siz kurulum yaptıktan sonra ( tabi kuracaksanız eğer ) aynı sorunu yaşayıp yaşamadığınınızı buraya belirtirseniz sevinirim.

umutfs14

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UMUT ÖZDEMİR
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
Lineage os gerçekten güzel bi rom fakat ben şebeke sorunu yaşadım. Kaç kere sıfır kurulum yapmama rağmen değişiklik olmadı. Sürekli olarak şebeke gidip geliyor. Siz kurulum yaptıktan sonra ( tabi kuracaksanız eğer ) aynı sorunu yaşayıp yaşamadığınınızı buraya belirtirseniz sevinirim.
rom'u kurdum sizde ki gibi şebeke sorunu yaşamadın ancak cihaz çok ısınmaya başladı ben de orjinal romu geri yükledim.

Tersah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasret
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
rom'u kurdum sizde ki gibi şebeke sorunu yaşamadın ancak cihaz çok ısınmaya başladı ben de orjinal romu geri yükledim.
İlk kurulum sonrası ısınma kasma gibi şeyler olabiliyor. Telefonu yeniden başlatmayı denediniz mi?

Üst Alt